Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Świat dziś handluje milionami produktów codziennie - firmy potrzebują więc dobrych logistyków

Nasza cywilizacja stworzyła zdolność transportowania różnego rodzaju produktów na całej kuli ziemskiej. W supermarketach mamy możliwość zobaczyć Produkty z Japonii albo Argentyny, smartfony mamy z USA, a ciuchy z Indonezji.


Każda spółka, która sprowadza produkty z innych krajów potrzebuje spedytorów oraz logistyków, żeby profesjonalnie zajmowali się zakupami.


składka
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com


specjalista ds. logistyki
Author: Jorge Franganillo
Source: http://www.flickr.com
Wobec tego z reguły poszukiwany jest wtedy specjalista ds.

Zainteresował Cię nasz wpis oraz opracowane tu watki? Następne informacje z serwisu (http://www.programylojalnosciowe.pl/oferta/e-learningi-programy-szkoleniowe/) są przygotowane dla pod tym linkiem. Zapraszamy!

logistyki. Najczęściej spółki stawiają na PRacowników, którzy posiadają już jakieś doświadczenie w spedycji i znają języki obce. Wydaje się to być niezwykle logiczne wymaganie, gdyż ciężko byłoby komuś pracować w logistyce i rozmawiać z obcokrajowcami bez znajomości przynajmniej języka angielskiego. Dodatkowo osoba zatrudniona na tym stanowisku musi znać specjalistyczne programy, które dają możliwość na wprowadzanie zamówień do systemu. Wtedy cały personel, włącznie z kierownikiem, widzi jakie postępy robimy przy danym zamówieniu. Do systemu musimy wprowadzać potem różne informację - datę oraz dane zamówienia, dzień dostarczenia oraz fakturę. Od specjalisty na tym stanowisku wymaga się dobrej organizacji pracy oraz motywacji. Jednak, nie może być to człowiek, który nie cierpi kontaktów z ludźmi, gdyż jego głównym zadaniem będzie kontaktowanie się z kontrahentami i dogadywanie szczegółów zamówień.


Musi zatem być to osoba elokwentna i niezwykle aktywna. Plusem zatrudnienia w logistyce jest możliwość używania języka obcego i cykliczne wyjazdy służbowe za granicę.