Dla aktywnych

W jaki sposób znaleźć najlepszego trenera personalnego

trenerzy
Author: Deb Nystrom
Source: http://www.flickr.com
Chcesz ułożyć sobie plan treningowy triathlon pół-profesjonalny jest twoim marzeniem? Jeżeli nie posiadasz właściwego przeszkolenia, trudno ci będzie osobiście wszystko odpowiednio zaaranżować. Powinieneś wiedzieć jak najlepiej zbilansować swoją dietę, rozplanować trening na poszczególne dni tygodnia, właściwie się zmotywować. W tym wypadku niezbędny będzie trener personalny. Doradzi nam, jak wszystko ułożyć żeby uzyskać najlepsze rezultaty. Lecz nie każdy ekspert może okazać się dla ciebie właściwy, dlatego warto wiedzieć, jakimi czynnikami się kierować, aranżując taką osobę.

Pomysły na spędzenie wolnego czasu dla najmłodszych i rodziców, czyli w jaki sposób pogodzić przyjemne z pożytecznym.

ponton
Jak co roku, gdy musimy zapewnić dzieciom jakieś atrakcje z okazji przerw w szkole, czy to z okazji dłuższych weekendów świątecznych, czy wakacji, bywa czasem trudno o jakiś pomysł. Czemu zostawiać wszystko na ostatnią chwilę, znowu wymyślać coś na szybko.

Jak najlepiej ćwiczyć, ażeby zauważyć efekty? Jak się zmobilizować do treningu?

Zakopane - góry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto planuje lepiej się prezentować powinien odmienić sposób bycia. Tak naprawdę to nie takie łatwe, bo przecież mamy własne przyzwyczajenia, rzeczy, jakie uwielbiamy robić, choć wcale nie wpływają najlepiej na naszą kondycję.

Sport metodą na zachowanie zdrowia, czyli sport uprawiać

zainteresowanie sportem
Author: Muhammad Ashiq
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu Polacy nie zaliczali się do dość aktywnych narodów. Czas chcieliby spędzać mimo wszystko przed ekranem komputera, który później zamieniliśmy na mniejszy monitor. Aktualnie wiemy już, że taki tryb życia nie będzie prowadził do niczego dobrego. Tak naprawdę coraz więcej z nas jest nastawionych na uprawianie sportu. A dyscyplin sportowych, które warto wybrać jest naprawdę mnóstwo.

Czy zaznaczymy na czym polega ostre koło?

Medal
Author: Engyles
Source: http://www.flickr.com
Kupienie roweru to bardzo odpowiednia decyzja, ponieważ za jego pomocą będziemy mogli zachować wSPAniałą sylwetkę oraz kondycję. Przez to właśnie należy się dokładnie zastanowić, który z nich będzie dla nas odpowiedni.


Rower na zamówienie może być najlepszą decyzją


Powinno się wiedzieć, że do wyboru uzyskujemy różnorakiego typu rowery, więc potrzeba się namyślić, gdzie przede wszystkim pragniemy na nich jeździć.

Zima to odpowiedni czas by zadbać o formę!

trening mięśni brzucha
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Okres zimowy to dla wielu z nas czas, gdy odrobinę zwalniamy, a wszelkie aktywności fizyczne czy też uprawianie sportu zostają odłożone na boczny tor. Prawdą jest, że zimowa aura niespecjalnie mobilizuje nas do aktywności pod chmurką - chyba, że ktoś upodobał sobie sporty zimowe.

Jakiego rodzaju buty powinny kupić kobiety, które w najbliższym miesiącu zamierzają rozpocząć szybki kurs gry w tenisa

buty do tenisa
Author: James Lee
Source: http://www.flickr.com
Uprawianie sportów staje się coraz bardziej modne: przedsiębiorcy inwestują w kupno karnetów do siłowni, a panie po pięćdziesiątce chętnie wychodzą choćby na spacer po parku. Dla niektórych mężczyzn systematyczne uprawianie sportów bywa istotną częścią codziennego życia i ogromną życiową pasją. Wcale nie trzeba być profesjonalistą, żeby czerpać satysfakcję z biegania czy jeżdżenia na nartach. Natomiast o dużo bardziej potrzebny bywa profesjonalny sprzęt, a nawet odpowiednie obuwie - w końcu na wysokogórską wspinaczkę niełatwo byłoby wychodzić w najzwyklejszych adidasach.

Jak utrzymać kondycję przez cały rok? Co możemy robić w lato i zimę? Jakiego typu aktywności są zalecane?

rolki
Author: Shawn Gay
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy być aktywni, by korzystniej się czuć i lepiej się prezentować. Co najbardziej istotne, powinniśmy być aktywni nie tylko w okresie wiosenno-letnim, ale również w okresie zimowym.

Dobry strój i sprzęt do rozrywek w tenisa zagwarantuje bezpieczeństwo, komfort i cudowną zabawę

sprzęt sportowy
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Osoby grające w tenisa bardzo dobrze wiedzą o konieczności dobrego ubioru oraz wyposażenia, jeżeli wybierają się na korty tenisowe. Buty tenisowe są szczególną częścią ubioru u tenisisty.

Podstawowe zasady przy ćwiczeniach na siłowni dla początkujących, zalety obwodowego treningu

trening
Author: adidas
Source: adidas
Siłownia jest bardzo chętnie wykorzystywanym miejscem na poprawę swojej kondycji fizycznej. Wielu ludzi chodzi tam głównie z powodu tego, żeby utrzymać mięśnie w dobrej formie, stracić nieco kalorii i poprawić siłę. Lecz w pewnym momencie wiele z tych osób, zwłaszcza będzie to dotyczyć do panów, chce bardziej intensywnie angażować się w treningi, a że siłownia w pierwszej kolejności się kojarzy z dużymi mięśniami, to i to staje się podstawowym celem ćwiczących.

Koszulki siatkarskie doskonałym upominkiem dla najprawdziwszych fanów

Mecz siatkówki
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Kupno upominków nie za każdym razem łatwo nam przychodzi. Chcielibyśmy zaskoczyć solenizanta, więc poszukujemy czegoś faktycznie niezwykłego, a szczególną pomocą jest znajomość jego pasji. Jeżeli osoba, jaką planujesz obdarować, jest fanem siatki, nie będziesz mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwego podarunku. Dlaczego?

Przygotuj się do lata, kupując dobre wyposażenie, dzięki nim ten okres przepłynie bardzo ciekawie

buty nike
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Lato to czas, w którym dzieciaki jak najwięcej powinny hasać po dworze, ciesząc się ciepłem, piękną aurą i zabawami z kolegami. Dobrze, kiedy dziecko miewa wiele ruchu oraz może spędzać wolny czas aktywnie.

Sport gwarantuje zdrowie! - poznaj kilka dyscyplin, które są dla każdego

tenis
Author: Tatiana
Source: http://www.flickr.com
Czujesz, że jesteś zdecydowanie zbyt mało aktywny? Chcesz wyszukać sobie coś, czym możesz trudnić się po pracy? Co by Cię odprężało, a do tego usprawniło Twoją formę, koordynację ruchową? To naprawdę dobre. We współczesnych czasach większości osób bez wątpienia brak aktywności fizycznej. Wykonujemy pracę na siedząco, wielokrotnie przy komputerach, natomiast do biura najczęściej dojeżdżamy albo autami, albo trolejbusami czy pociągami.

Pages