Dla aktywnych

Trener osobisty – świetne rozwiązanie dla tych, którzy pragną popracować nad swoim wyglądem

pusta siłownia
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Zdaniem wielu psychologów nie ulega wątpliwości to, że w dzisiejszych czasach funkcjonujemy w epoce kultu pięknego, wyrzeźbionego ciała. Wynika to z faktu, że ludzie, którzy atrakcyjniej się prezentują, zazwyczaj robią na nas większe wrażenie.

Które buty są najlepsze do gry w piłkę nożną? Który rodzaj korków warto wybrać? Sprawdź od czego to zależy

buty do grania w piłkę nożną
Author: LovelyLeftFoot
Source: http://www.flickr.com
Mniej profesjonalni, oraz bardziej zaawansowani sportowcy dość często mają trudność, aby wybrać najlepsze buty sportowe. Nie jest łatwo znaleźć buty, które przetrwają przez cały sezon. Jednocześnie, takie same modele układają się inaczej na każdej stopie. Na co w związku z tym zwrócić uwagę w trakcie zakupu obuwia do gry w piłkę nożną?

Sport metodą na zachowanie zdrowia, czyli sport uprawiać

zainteresowanie sportem
Author: Muhammad Ashiq
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś czas temu Polacy nie zaliczali się do zbyt wysportowanych narodów. Czas woleliśmy spędzać tak naprawdę przed ekranem tabletu, który później zamieniliśmy na mniejszy monitor. Ostatnimi czasy wiemy już, że taki tryb życia nie prowadzi do niczego dobrego. Oczywiście coraz więcej z nas jest zdecydowanych na poprawę kondycji. A dyscyplin sportowych, które warto wybrać jest dość mnóstwo.

Aktywny odpoczywanie z konikami - czyli, tak nazywane wakacje w siodle

rozwiązania
Chciałbyś nauczyć samego siebie lub własne dziecko jeździć na koniku? A być może już potraficie jeździć na koniu i chcecie swoje wczasy spędzić wśród koni, a najlepiej w ich siodle? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! Wewnątrz naszego artykule po opowiadamy Ci trochę o tych określeniach, tylko w dobry sposób go przeczytaj!

Pozytywne spędzanie wolnego czasu

fotos - miasto
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Mamy coraz to mniej czasu wolnego, a napięcie i przemęczenie zniechęcają nas do kolejnej aktywności fizycznej.


Oczywistym jest że sport to tężyzna fizyczna. Należałoby więc rozbudzić silną wewnętrzną motywację, jaka pozwoli na trwałe połączyć się ze sportem i długo cieszyć się zdrowiem i dobrą figurą.

Intrygująca propozycja spływów kajakowych

spływ
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com
Spływy kajakowe mogą dostarczać naprawdę sporo fenomenalnych emocji. To błyskotliwa zabawa, która spodoba się pasjonatom aktywnego życia. Spływ kajakowy zdoła być powolny i łagodny, zdoła być także prędki oraz nieco niebezpieczny, w zależności od tego jaką trasę i rzekę wybierzemy. Podczas spływu kajakowego możemy więc się zrelaksować i odprężyć bądź przeżyć intensywną emocjonującą przygodę. Spływy kajakowe mogą trwać parę godzin oraz nawet parę dni, w zależności od naszych wyczekiwań i ofert firm oferujących spływy kajakowe. Kajaki to świetny pomysł na spędzenie wolnych chwil z rodziną albo przyjaciółmi, spływy kajakowe znakomicie nadają się też na imprezy integracyjne, na przykład studenckie czy firmowe.

Aktywne życie dzięki tabeli kalorii i sandałom sportowym

Author: KEEN
Ćwiczysz? Jaki jest twój najbardziej lubiany wariant aktywnego odpoczynku? Na te zapytania trzeba udzielić odpowiedzi, by dobrać dietę do powszechnej żywotności. Zapotrzebowanie energetyczne jest uzależnione od ilości kalorii, jakie powinno się każdego dnia skonsumować, aby uchować formę. Na pewno powinna w tym pomóc tabela kalorii.

Ubrania dla puszystych - czyli nie ma powodów do wstydu.

opakowanie świątecznego prezentu
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Jednocześnie ze wzrostem dobrobytu w krajach Zachodu obywatelom rosną również brzuchy, mówiąc zwięźle grubniemy. Z tego powodu dyktatorzy modowi coraz częściej prezentują na pokazach mody ubrania odzieży w rozmiarach XXL!


W Polsce tusza typu „amerykańskiego” raczej nam nie grozi, gdyż nie należymy do najmocniej rozwiniętych państw świata, lecz otyłość jest pomimo tego powszechna wśród aż 12% Polaków.

Profesjonalne buty tenisowe to obowiązkowe zaopatrzenie każdego pasjonata tego sportu

piłka
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com
Sport jest na obecną chwilę bardzo modny, dlatego że korzystnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie cielesne, ale także na nasze zdrowie mentalne. Już dawno bowiem wykazano, iż każdy rodzaj sportu, gdy przystępujemy do jego pielęgnowania fachowo, bardzo dobrze kształtuje nasze mięśnie, również te, jakie w czasie regularnego funkcjonowania każdego dnia nie są używane bądź są stosowane w bardzo drobnym stopniu.

Widowiskowość gry w tenisa ziemnego powoduje, że ciągle zasługuje na miano najbardziej renomowanego sportu na kuli ziemskiej.

tenis
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com
W 1877 roku na kortach Wimbledon w stolicy Wielkiej Brytanii, narodził się najpopularniejszy turniej tenisowy na świecie. Z upływem czasu gdy tenis popularyzował się, turnieje zaczęto przeprowadzać również na Antypodach, Paryżu oraz Nowym Yorku.

Na czym opiera się taki sport jak surfing i czy też jego wykonywanie jest trudne?

surfing
Author: Eri_pl
Source: www.flickr.pl
Pływanie na desce to jeden z najpopularniejszych sportów na wodzie na świecie. Wystarczy potrafić pływać oraz wyekwipować się we właściwy sprzęt. Na czym precyzyjnie polega taki sport oraz czy jego nauczenie się zajmie dużo czasu?

Kiedy interesuje nas mata do jogi cena jej nie jest wysoka

umiejętności
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy zapisać się na zajęcia jogi, to musimy uzyskać pewność, że jesteśmy do nich odpowiednio przyszykowani. To właśnie spowoduje, że powinniśmy popatrzeć, w które akcesoria trzeba inwestować, tak żeby jak najwięcej zyskać dla siebie z takich spotkań.


Gdy zainteresuje nas mata do jogi cena może okazać się być jej atutem

Drobne truchtanie, jogging i biegi przełajowe - czy bieganie jest w dalszym ciągu sportem nie wymagającym nakładów.

bieganie
Author: iStock
Source: iStock
W każdym roku rośnie ilość osób regularnie uprawiających jakąś dyscyplinę sportową. To bardzo dobra wiadomość, biorąc pod uwagę wieści o coraz większej tendencji do nadmiaru kilogramów już u najmłodszych. Z jednej strony więc będą nastolatki które się migają od lekcji wychowania fizycznego, zaś z drugiej zauważalna jest coraz większa liczba ludzi mających świadomość konieczności aktywnego spędzania czasu. Wśród nich dużą grupę stanowią biegacze.

Pages