Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Azja to niezwykły kontynent!

Krajobraz Chin
Author: Robert Montgomery
Source: http://www.flickr.com
Azja to niesamowity teren - chociaż z pewnością trzeba potrafić odróżnić Mongolię od choćby Państwa Środka, a Chiny od Iranu. Mówimy o wielkim kontynencie, zatem to pewnie w zupełności typowe, że wszelakie próby generalizowania tego kontynentu nie mają większego sensu. Brudny i zatłoczony, przepełniony skrajnym ubóstwem i nieładem. Indie to miejsce, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a nieustający dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie melodią dla zmysłów.

To ziemia, która otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak dużo wdzięczności powinniśmy odczuwać, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.
Krajobraz Chin
Author: Robert Montgomery
Source: http://www.flickr.com
Bardzo cieszy, iż nareszcie Polacy mogą zwiedzać państwa w Azji, niegdyś to było wielce utrudnione. Niby i teraz nie jest za łatwo podróżować, najbardziej znaczącą przeszkodą są pieniądze, ale nieco bardziej ogarnięty pod niektórymi kwestiami fan podróży, nawet jeżeli nie zarabia dużo więcej, niż średnia krajowa, bez cienia wątpliwości jest w stanie za dosyć niewygórowane środki poznać Wietnam bądź Kazachstan. Jeśli nie możemy za bardzo się wykosztować polecamy rozejrzeć się za wycieczkami typu last minute.

Tajlandia last minute to wyprawa w okolicach 5800 zł. Cena ta zawiera transport hotel i zwykle jedzenie. Często również aby troszkę zaoszczędzić, możemy skorzystać z ofert zachodnich ofert, z którymi dolecimy do malowniczego Bangkoku. Chyba lepiej nie zapuszczać się tam tam na własną rękę. Co ciekawe od 2 lat obywatele Polski nie muszą mieć na przyjazd do Tajlandii wizy, a jedynie ważny 6 miesięcy paszport.

Początkujący podróżnik musi zwłaszcza lecieć do Tajlandii - bez dwóch zdań wycieczka Tajlandia sprawi, że niemal każdy podróżnik będzie pragnął wrócić jak najszybciej do Azji. Fantastyczne widoki, smaczne jedzenie na ulicach, no i wspaniali ludzie - i to wszystko sprawia, iż w każdym przypadku Tajlandia zaskakuje, w żadnym razie nie będziemy uważali po odwiedzaniu chociażby wyspy Phuket, że Tajlandia jest przereklamowanym krajem. Bangkok, zatem stolica Tajlandii jest fajnym miejscem, ale mimo wszystko warto błyskawicznie udać się na południe - w szczególności Phuket to piękna miejscówka. Może wycieczka do chin (http://www.eccotravel.eu/destynacja,Chiny.html) również jest rewelacyjna? Zdecydowanie powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są korzystne ceny.

Powakacyjne obniżki i promocje to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute egzotyka. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.