Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Bieganie jest doskonałe na odchudzanie!

Na wstępie należy napisać, że bieganie bez chociażby cienia wątpliwości znacznie pomaga w procesie odchudzania. Naturalnie nie starczy tylko biegać, trzeba także iść na dietę odchudzającą. Chyba nikt nie sądzi, iż bieganie, lecz także codzienne spożywanie łakoci i fast foodów mogą iść wraz ze sobą w parze?


trening
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Jednakowoż przyjmijmy, że akurat ten tekst czytają w tej chwili takie osoby, które doskonale zwykły zdawać sobie sprawę z tego, iż chociaż bieganie jest bardzo ważne, to tak czy siak nie można mówić, iż jest autentycznie wszystkim czego potrzebujemy. Zatem - jak przygotować się do biegania? Co zrobić, aby w istocie schudnąć (fajne artykuły)? Jak podejść do procesu biegania, aby po prostu nie dopuszczać do problemów natury zdrowotnej? No i jeszcze istotna kwestia: jak nie sparzyć się już na początku, tzn. zaprzestać biegania po jednym, może dwóch razach - a bieganie jest dokładnie jak odchudzanie, nie można się poddać.

Z jaką częstotliwością należy biegać, aby mieć możliwość wreszcie zrzucić kilogramy? Zwykło się przyjmować, że nie ma większego sensu biegać każdego dnia, przynajmniej na początku - raz na dwa dni to optymalne rozwiązanie. Jeśli damy radę w pierwszym tygodniu, poradzimy sobie pewnie bez wielkich problemów, zapewne na tyle złapiemy wiatr w żagle, iż najzwyczajniej w świecie nie będziemy wyobrażali już sobie nigdy swojego życia bez tej naprawdę urokliwej aktywności fizycznej. Jak długo powinniśmy biec? Jeśli jesteśmy kompletnymi laikami, nowicjuszami w kwestii biegów, czymś zapewne oczywistym jest to, że na początku nie będziemy sobie radzić z przebiegnięciem kilku kilometrów. Dlatego na starcie poleca się spokojny bieg, następnie marszobieg, później znów bieg, marszobieg, no i do oporu. Jeśli poczujemy, iż odpadamy, nie dajemy rady już dłużej, nie możemy ryzykować omdlenia bądź zakwasów - bez stresu pójdźmy do domu. Oczywiście wróćmy do tematu biegania za dwa dni. Im więcej biegamy, tym lepsze wyniki jesteśmy w stanie osiągnąć. Musimy pamiętać także o rozgrzewce, w Sieci są zamieszczone filmiki z ćwiczeniami , dzięki to którym zakwasy odejdą do lamusa.