Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Bilety lotnicze na urlop

Na wakacje najkorzystniej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do tej formy podróżowania.

Author: Hyougushi
Mówią oni, że latanie jest niebezpieczne a samoloty się psują. Niestety w naszych mediach mówi się głośno o katastrofach samolotów, a nikt nie krzyczy wszem i wobec o tym jak wiele jest kolizji aut. Jeżeli porównamy statystyki okazuje się, że to podróże autami są dużo bardziej ryzykowne.

Naturalnie są również dużo droższe. Aktualne ceny benzyny nie pozwalają na dojechanie na urlop za mniej niż prawie tysiąc złotych, nawet jeśli wybieramy się tylko nad nasze morze. Tanie bilety lotnicze możemy nabyć już za sto – dwieście złotych, zwłaszcza gdy chcemy polecieć do któregoś z europejskich miast. Oczywiście, im większa odległość, tym stawki wyższe, lecz są miejsca, do których samochodem nie da się dotrzeć wcale.

Latanie samolotem jest też dużo wygodniejsze, przede wszystkim dlatego, że trwa dużo krócej.

Jeśli tego typu tematyka jest dla Ciebie ważna, to koniecznie zerknij na serwis (http://www.rd-car.pl/), który na pewno też przykuje Twój wzrok!

Do popularnych turystycznych miejscowości w Turcji czy Egipcie lot trwa niewiele ponad dwie godziny. Samochodem można tam dojechać w dwa, trzy dni. Różnica jest ogromna.

Oczywiście, każdy wybiera się na wakacje w taki sposób w jaki lubi i w jaki jest mu wygodnie. Jeżeli dany człowiek woli objazdówkę po świecie, to samochód będzie idealnym wyjściem. Jeśli jednak mamy ustalony punkt docelowy zdecydowanie należy przemyśleć opcję udania się tam samolotem.