Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Co opłaca się zlecić firmie zewnętrznej?

Z outsourcingu powszechnie korzysta wielu biznesmenów. MITem jest opinia, że jest to usługa jedynie dla dużych oraz bogatych.


Współcześnie mnóstwo firm oferuje wielorakie usługi dla firm.
strony internetowe
Author: TwojaBateria.pl
Source: TwojaBateria.pl


Zakupy
Author: iStock
Source: iStock


To doskonałe rozwiązanie dla niewielkich przedsiębiorców, jakich nie stać na tworzenie kolejnych stanowisk pracy.

Nowa witryna, która zawiera wiadomości na ten temat da Ci możliwość, by podwoić znajomość rzeczy. To ważne, zatem idź tutaj postojowe w firmie i dowiedz się sporo wątków.

Takie działanie jest zwykle długofalowe, oznacza kooperację obliczoną na wiele miesięcy, a niekiedy lat. To właśnie odróżnia outsourcing od zwykłego działania w ramach jednokrotnej umowy o dzieło.


Doba ma tylko 24 godziny zatem nie wszystko w firmie jest w stanie zrobić sam posiadacz. Nie we wszystkim możemy się także wyręczyć pracobiorcami (ograniczony dzień pracy a także wyznaczone zadania w umowie o pracę), nie za każdym razem jednak opłaca się przyjmować do pracy dodatkowych pracowników. Tymczasem w każdym przedsiębiorstwie jest morze zadań do wykonania. Na szczęście jest na to metoda, jest to prawo scedowania usług na podstawie umowy zlecenie. To nadzwyczaj korzystne rozwiązanie szczególnie dla małych firm, dla jakich każdy ponadplanowy etat to poważne obciążenie finansowe. To wszak nie wyłącznie koszta zatrudnienia pracownika, które - jak wiadomo - w naszym kraju do najmniejszych nie należą, ale również m.in. nieodzowność stworzenia stanowiska (Poszukujesz zatrudnienia? Zobacz stanowiska - praca psie pole wrocław workservice) pracy, koszta zwolnień, a także dodatkowych szkoleń.
Co można zlecić? Lista spraw, jakie możesz zlecić innej firmie lub przedsiębiorcy, jest nieomal bezgraniczna, może to być przykładowo: rachunkowość, sprzątanie, prace z zakresu IT, usługi z obszaru marketingu, pisanie podań do urzędów, wniosków do sądu a także pozostałych, windykacja.