Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Czy należy się reklamować telebimach?

Wszyscy obecnie świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak dużą moc posiadają reklamy. Ich wpływ na decyzję odbiorców jest ogromny. Lecz aby reklama spełniała swe zadanie musi być zauważalna. Z tej przyczyny powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama outdoor, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miasteczkach, ma zaciekawić przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
W związku z tym musi być odpowiednio duża i ciekawa, posiadać odpowiednie wymiary oraz efektowną szatę graficzną intensywnie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez efekty świetlne. Najważniejsze, aby została widoczna i co najważniejsze - zapamiętana.

Jeżeli masz pewność, że informacje na omawiany wątek będą dla Ciebie wartościowe, to wejdź na serwis internetowy, który zapewne takie wiadomości ma.

Z tego względu niezawodną formą reklamy stają się ekrany wizyjne, których matryca składa się z diod LED.Reklama na telebimie: * jest doskonale widoczna o każdej porze, niezależnie od nasłonecznienia czy warunków pogodowych, * dociera do szerokiego kręgu odbiorców okazuje się, iż telebim trafia do prawie 90% społeczeństwa) * ma większą przewagę niż tradycyjne billboardy czy plakaty, * nie tylko skutecznie dociera do przyszłych klientów, ale również koszty jej prezentacji są zdecydowanie niższe niż spodziewane koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dbają o to, by telebimy zawisły w korzystnych miejscach, aby ich obraz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu takim punktem jest między innymi telebim Poznań Rondo Solidarności. O powodzeniu tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo często odwiedzanych poznańskich galerii handlowych Pestka oraz Plaza, marketu Tesco jak również bliskie sąsiedztwo Castoramy czy centrum meblowego Polskie Meble - medas-media.com.pl/t_poznanniepodleglosci.html.
Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu.

Najedź na link i przejdź na stronę autora (http://www.em-perfekt.pl/blog/123-kwota-wolna-od-podatku.html). Tam odnajdziesz masę skrupulatnych treści na podany tutaj ciekawy temat.

Zaletą jest także bezpośrednie położenie takich budynków jak dworzec PKP wraz z znajdującą się przy nim galerią handlową Poznań City Center czy siedziba Wyższej Szkoły Bankowej.

Kampanie z zastosowaniem telebimów charakteryzuje duża skuteczność, w związku z czym ożywmy swą reklamę!