Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Czy wiesz dokładnie, jakie meble masz we własnym mieszkaniu? Czy mają certyfikat jakości?

Mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, że meble to nic nadzwyczajnego - idzie się do sklepu, wybiera konkretnie te meble, które nam pasują i na tym zazwyczaj kończy się kwestię. Jeśli nigdy nie zastanawiałeś się nad kwestią mebli we własnym mieszkaniu, teraz bez wątpliwości jest właściwy moment - czy wiesz konkretnie, jakie meble posiadasz w swoim domu? Czy posiadają certyfikat jakości?
Certyfikat jakości mebla?


więcej informacji o badaniu i certyfikacji mebli
Author: Ctd 2005
Certyfikat jakości mebla? Praktycznie każdy z Was zadaje sobie teraz oczywiście pytanie, o co właściwie chodzi. Tymczasem okazuje się, że istnieje cały wielki system certyfikacji mebli, o którym niewątpliwie nigdy wcześniej nie słyszałeś. Badanie i certyfikacja mebli dotyczą praktycznie wszystkich rodzajów mebli, jakie pojawiają się na rynku. Oznacz to, że praktycznie każdy mebel, jaki kiedykolwiek oglądałeś w sklepie, musiał najpierw przejść wstępną procedurę certyfikowania i dopiero po uznaniu, iż spełnia wszelkie normy, mógł być dopuszczony do sprzedawania. Na dodatek warto wiedzieć, że badanie i certyfikacja mebli to bardzo skomplikowana procedura, w czasie której mebel musi zostać przebadany na właściwie wszystkie sposoby - odnosi się to szczególnie do mebli dla dzieci, które muszą być praktycznie w stu procentach bezpieczne dla naszych dzieci. Oznacza to, iż aby otrzymać przykładowo certyfikat SASO, mebel musi być zrobiony nie tylko z zupełnie bezpiecznych materiałów i nie mieć żadnych ostrych krawędzi, ale także być pomalowany bezpieczną farbą, nie posiadającą chemikaliów i tym podobnych. Jeżeli mebel przejdzie wszystkie procedury, dopiero wówczas może dostać takie certyfikaty jak certyfikat SASO czy podobne - sprawdź ofertę certyfikatu saso.
Gdzie kupić meble?
Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi - wszystko z pewnością zależy od czego, czego konkretnie oczekujesz. Jeżeli nie chcesz wydać sporo pieniędzy, możesz udać się do jednej z znanych sieciówek meblowych i tam kupić praktycznie wszystko, co jest Ci niezbędne w nowym mieszkaniu. Jeśli z kolei chcesz mieć unikatowe mieszkanie, wtedy możesz poszukać mebli przykładowo w internecie - tam niewątpliwie znajdziesz prawdziwe perły, których nie kupisz nigdzie indziej.

Nie ociągaj się - czytaj artykuł (https://toc.org.pl/sklep-toc/) o wątku, który tu zaprezentowaliśmy. Sporo szczegółów wyszukasz w tekście ukrytym pod wskazanym linkiem.

Tak samo sprawa ma się z wszelkiego rodzaju targami staroci - jeżeli przywieziesz stamtąd różne meble i je odpowiednio odnowisz, wtedy z pewnością będziesz mógł chwalić się takim wystrojem domu, jakiego nikt nie ma.