Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Dobry strój i sprzęt do rozrywek w tenisa zagwarantuje bezpieczeństwo, komfort i cudowną zabawę

Osoby grające w tenisa wyśmienicie wiedzą o konieczności słusznego stroju i wyposażenia, jeśli wybierają się na korty tenisowe. Buty tenisowe są najważniejszą częścią ubrania u tenisisty.
sprzęt sportowy
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Należyte buty do tenisa umożliwiają bezpieczeństwo, stabilność oraz poczucie wygody. Tenisista jest narażony na sporo kontuzji, w takim razie przystosowane, lekkie i solidne buty w trakcie rozrywek to podstawa. Tym samym obuwia powinny posiadać solidną podeszwę, gdyż tenisista jest w ciągłym biegu oraz musi dobiegać do piłki. Tym samym buty do tenisa powinny wyjątkowo dobrze utrzymywać stopę, środek powinien być zaopatrzony w szczególne wkładki z pianki, zagwarantować amortyzację oraz być odporne.

Zaciekawił Ci się taki artykuł? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu - ta witryna (http://skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-spodnie/the-north-face) również na pewno przypadnie Ci do gustu.

Budowa buta powinna ochraniać przed kontuzjami, tym samym troskliwie podtrzymywać piętę, ścięgno Achillesa oraz kostkę. Powinny być dostosowane, aby tenisista mógł śmiało ruszać się i czuć wygodę. Należy też pamiętać, że tenisista jest w ciągłym ruchu, biega lub skacze, dlatego buty tenisowe powinny być zaopatrzone w układ, który będzie amortyzował wstrząsy. Na rynku mamy mnóstwo propozycji naprawdę wyśmienitych butów do tenisa pewnych firm, między innymi Adidas, Babolat, Nike, Asics, etc. Warto też napisać parę zdań o piłkach do tenisa. Jest tenis stołowy czy też tenis ziemny, z tej przyczyny warto wyróżniać piłki do tenisa. Do tenisa stołowego piłki są zrobione z użyciem celuloidu, o wadzę około 2,7 grama oraz wielkości 40 mm. Tak zrobione piłeczki dobrze się odbijają.zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie
Author: Michael Frey
Source: http://www.flickr.com
Jednak do tenisa ziemnego są piłeczki ciśnieniowe, piłki bezciśnieniowe i piłeczki gąbczaste. Piłki do tenisa ciśnieniowe zrobione są do gry meczowej, a też do rozrywki treningowej, a piłki bezciśnieniowe, przeznaczone są jedynie do treningu. Bezciśnieniowa piłka odbija się wyżej oraz jest cięższa, a wytrzymałość tej piłeczki jest większa aniżeli piłki z ciśnieniem. Aczkolwiek piłeczki gąbczaste zaprojektowane są dla najmłodszych. Piłki gąbczaste są sporo wolniejsze oraz odbijają się nisko. Lecz pośród piłek ciśnieniowych osiągalne są też piłki dla najmłodszych o obniżonym właściwie ciśnieniu.