Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Egzotyczne kierunki letnich wypraw

widoki Izraela
Author: photoantenna
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy już jesteśmy zmęczeni i pragniemy należnego odpoczynku. Rozmyślamy o cudownych wczasach. Zwłaszcza teraz, kiedy mocniej przygrzało słońce. Okres wakacyjny zbliża się dużymi krokami. Czas wybrać miejsce, gdzie wybierzemy się na urlop. Agencje podróży już od miesięcy wabią nas wspaniałymi zdjęciami w katalogach.

Pamiętne chwile z cenionym biurem turystycznym
widoki Izraela
Author: photoantenna
Source: http://www.flickr.com
A jeżeli do tej pory za każdym razem spędzaliśmy wakacje na tłocznych włoskich albo hiszpańskich plażach, to czas najwyższy, aby zmienić kierunek urlopowych wypraw i wybrać się na spotkanie z prawdziwą przygodą. Taką z pewnością zapewnią nam wycieczki do Indii. W rzeczywistości, bardzo niewiele wiemy na temat tego niesamowitego kraju, który jest pełen kontrastów. Kojarzymy tylko kolorowe obrazki, wyszukane w sieci, gdzie widzimy festiwal barw i fantastyczne zabytki.

To jednakże tylko jedna strona medalu. W rzeczywistości, powszednie oblicze Indii zobaczymy na ulicach zatłoczonych miast.
http://www.eccotravel.eu/destynacja,Indie.html
Source: http://www.eccotravel.eu/
Wybierając last minute Indie musimy się przygotować na ogromny kulturowy szok. Nagle znajdujemy się w zupełnie innym świecie, który rządzi się swoimi regułami.

Warto przyjrzeć się bliżej codziennemu życiu mieszkańców tego kraju. Obowiązkowo trzeba spróbować doskonałej indyjskiej kuchni, która posiada wielbicieli na całym świecie. Wyprawa do tego fascynującego kraju to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Czasami też pragniemy się wyciszyć. Pojechać w odludne krainy i pomyśleć nad własnym bytem.

Dla miłośników takich wypraw, wspaniałym rozwiązaniem jest Nepal wycieczka. W tych najpotężniejszych górach świata mamy wspaniałą możliwość, by nie myśleć o zwykłych kłopotach i skoncentrować się jedynie na własnym wnętrzu. Odmienna, ale ogromnie ciekawa kultura, sympatia mieszkańców i co najważniejsze bajkowa przyroda sprawiają, że każdego lata wypoczywają tam tysiące turystów. Tajlandia jest najpopularniejszym miejscem wypoczynku w tamtejszym regionie Azji, lecz sąsiadujące państwa również dostrzegły możliwości turystyki, dlatego też w wielu biurach turystycznych zaczęły się także pojawiać Sri lanka wczasy - szczegółowe informacje tutaj.