Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Fachowy tranzyt produktów w najdalsze miejsca na ziemi i pomoc w odprawie celnej.

Od zarania dziejów żegluga morska była nad wyraz istotnym ogniwem gospodarki wszelkich mocarstw. Dzięki tranzycie artykułów rozwijał się miejscowy rynek, a znaczna ilość kupców zarabiało swoje fortuny. Od wspomnianych dni minęły wieki.


Stworzyliśmy samoloty, ludzie polecieli na księżyc, a linie lotnicze udowodniły, że nawet w najdalszy zakątek świata dostaniemy się w stosunkowo niedługim czasie. Największą wadą takiego rozwiązania są horrendalne kwoty za każdy przewożony kilogram. Dzięki czemu transport morski, oferowany przez http://pl.itl-omega.eu/services/transport-i-spedycja-morska, trwa w najlepsze. Dzięki niemu, za odpowiednią kwotę, jesteśmy w stanie przetransportować wielkie ilości artykułów nawet z drugiego końca świata.

Specjalistyczna firma zadba o każdy detal.

spedycja morska
Author: KateKrav
Source: http://www.sxc.hu
Większość właścicieli firm, głównie początkujących, jest zatrwożona wymaganymi formalnościami, o które mamy obowiązek zadbać przed zakupem lub sprzedażą za granicę. W takiej sytuacji, z chęcią pomocy, pojawiają się firmy zajmujące się przewozem. Profesjonaliści zajmą się dosłownie wszystkim. Udostępniają magazyn celny, dzięki czemu obejrzymy nasz towar jeszcze przed odprawą celną. Przytoczone firmy zajmą się również wszystkimi detalami związanymi z odprawą celną, tzn. będą pośredniczym pomiędzy zleceniodawcą a Urzędem Celnym. Warto również dodać, że wiele firm oferuje dodatkowy transport, w tym wypadku lądowy, kiedy przesyłka dotrze do celu, firma zajmująca się transportem dopilnuje aby trafiła pod wyznaczony adres. A transportować możemy praktycznie wszystko. Od artykułów spożywczych, przez ubrania i kosmetyki, po auta i wyroby przemysłu ciężkiego lub stoczniowego.


Najdalsze miejsca świata na wyciągnięcie ręki.

Oferta większości firm jest dostępna dla wszystkich, zarówno firmy, jak i osoby prywatne mają możliwość zaaranżować transport morski wybranych towarów lub paczek. Warto wybierać takie firmy, które przyjmują zamówienia w polskiej walucie, dzięki temu nie będziemy zmuszeni dokładać do całego przedsięwzięcia, w momencie kiedy kursy Euro lub Dolara ulegną zmianie.