Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Firma funkcjonująca w internecie w szczególności powinna mieć zapamiętywaną domenę

Wiele nowych, a także już od dawna funkcjonujących firm dostrzega ogromną rolę internetu w rozkręcaniu własnej działalności i rzecz jasna zwiększenie zysków, dzięki dotarciu do większej liczby klientów. Aktualnie każda szanująca się firma ma swoją stronę w internecie lub może podać jakiś adres, gdzie klienci na spokojnie, siedząc w zaciszu domowego ogniska mogą poznać ofertą.

o domenie
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Strona internetowa jest przy tym niejako wizytówką firmy – to na jej podstawie przeważnie klienci oceniają firmę. Dlatego pierwsze wrażenie podczas oglądania takiej strony musi być jak najlepsze. Dzięki temu zagwarantujemy sobie pozytywne opinie. Jednak niezwykle ważne znaczenie wydaje się mieć zwłaszcza … domena strony.

Nazwa strony jest głównym jej znakiem rozpoznawczym - o ile strona to wizytówka, czyli narzędzie udostępniające informacje o przedsiębiorstwie, o tyle domena strony jest właśnie najważniejszą informacją o niej. Bardzo często buszujący w internecie nie znają danego sklepu, ale szukają konkretnego typu produkty, czy usługi, na podstawie których wyszukują firmy, które mogą je oferować. Wpisują więc frazy w wyszukiwarkę – i jeśli dogłębnie przemyśleliśmy, jako właściciele przedsiębiorstwa jej nazwę – powinni bez kłopotów trafić właśnie na naszą witrynę.

preparaty
Source: http://www.sxc.hu
Warunek jest jeden – ma być to nazwa adekwatna do charakteru działalności i jednocześnie łatwa, taka, która zazwyczaj przychodzi ludziom do głowy natychmiast. Nazwa witryny jest w tym przypadku kluczem do sukcesu. Dzięki niej można łatwo zorientować się z jaką firmą mamy do czynienia. Bo czy trzeba wiele się zastanawiać, by wiedzieć, że np. aptekaolimpijska.com.pl (przeczytaj więcej) to firma, która ma zapewne w swoim asortymencie różnego rodzaju leki i suplementy, w tym dla sportowców? Albo, że z kolei neosport.pl to strona, gdzie spotkamy się z tematyką sportową? Już sama domena wiele może powiedzieć i tak właśnie ma być.

Rzecz jasna istotne jest, żeby nazwa była niepowtarzalna i w szczególności – jak już wspomniano – jak najlepiej informowała o zawartości strony. Mamy np. firmę bigsklep.pl – wiemy, że to pewnie będzie sklep, ale z jakiego typu asortymentem? Musimy wejść i zajrzeć, w innym razie się nie dowiemy (zobacz informacje).

Interesujący tekst? Zatem z pewnością przypadnie Ci do gustu też informacja spod linku (http://www.smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Trzeba w niego wejść.

Na tym właśnie polega magia domeny – ma być jak kobieta: atrakcyjna i zapamiętywalna.