Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Góry ładne są nie tylko zimą

Słońce coraz częściej zagląda nam w okna – lada dzień wiosna. Pełni zapału i energii robimy plany na najbliższe dni, tygodnie. Ledwie zdążymy ukryć narciarskie kurtki na dno szafy, a szybciej niż sądzimy nastanie maj, czerwiec...


góry rankiem
Author: Erik Wilde
Source: http://www.flickr.com
Postanawiamy: morze. Przyjemnie byłoby doświadczyć delikatnego piasku między palcami stóp albo zażyć przechadzki wzdłuż brzegu morza. A jeśli by tak tego roku zapomnieć o przyzwyczajeniach, plażach piasku i wybrać się w polskie góry? Beskidy, Pieniny czy Karkonosze – wszak wszystkie góry są wspaniałe.

Oszałamiające krajobrazy, jakie są w stanie ofiarować turystom ścieżki górskie, cudowny klimat, jak również niezapomniana atmosfera, to gwarancja, że wrócimy z urlopu zadowoleni. Dech zapiera widok pokrytego białym puchem szczytu Kasprowego Wierchu latem, w chwili gdy u jego stóp jest gorąco i świeci gorące słońce. Wartkie rzeczki zachęcają do kąpieli, a soczysta polana aby na niej zregenerować siły. Zgadza się, wczasy w górach to przede wszystkim kontakt z naturą.Ale czy trzeba zaplanować wyprawę w najwyższe mieszczące się w Polsce góry aby poczuć ich klimat? Karpacz lub też około 32 kilometry dalej mieszcząca się Szklarska Poręba, też zagwarantują sporo atrakcji (które noclegi (zobacz koniecznie - kwatery dla pracowników łódź) w Karpaczu rekomendujecie na lato). Miejscowości te są idealne dla osób, które właśnie rozpoczynają swą przygodę w górach. Dzięki łagodnym szlakom, nawet dzieci poradzą sobie z wejściem na Śnieżkę, zaś wytchnienie podczas marszu da nam Samotnia, jedno z najstarszych schronisk w Polsce. Okolica w której się mieści będzie dla nas najwspanialszą nagrodą za włożony trud w przebycie trasy. Szklarska Poręba zimą to przede wszystkim "biegówki", latem natomiast zawody w bieganiu i rowerowe. Oszałamiające skoki, podskoki, salta, piruety – wprawią nas w oszołomienie.

Sugerujemy więc aby już od dziś rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Pomyślmy czy większą frajdę i przygodę w drewnianym domku w górach, czy może w eleganckim, pełnym atrakcji hotelu. Najlepiej jest wpisać w sieci frazy : noclegi w Karpaczu, lub noclegi w Szklarskiej Porębie, a ujrzymy długą). Karkonosze piękne są nie tylko zimą, ale każdej porze roku spędzimy tu niezapomniane chwile.

Kliknij na odnośnik do serwisu (www.spijtanio.eu/), on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zainteresował. Zobacz artykuł, zawierający interesujące dane.