Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Góry karkonoskie - miejsce doskonałe na zrelaksowanie się

Karkonosze Piechowice
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
No tak, ponieważ jesteśmy tacy miejscy, a to co poza nim przyjęło się nazywać „wiochą”. Jednak, każdy z nas wywodzi się ze wsi, a kiedy tylko pojawiają się wolne dni, to zaraz wyjazdy z miasta są zakorkowane, bo każdy z nas chce jak najprędzej oddalić się gdzieś daleko, jak najdalej za miasto. Nie jest to specjalnie zaskakujące, przecież ileż możemy wytrzymać w wielkim ośrodku miejskim? Dajemy rade dzień po dniu pokonywać miejskie przeciwności, nie myśleć o nich, bo właściwie nie ma na to czasu, lecz kiedy tylko przyjdzie wolny czas – szykujemy się do ucieczki.

Karkonosze
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Karkonosze noclegi w tych górach są zawsze, nawet, jeśli będziemy dzwonić w sprawie przenocowania kilka dni przed planowanym przyjazdem. Tak, więc odrzucić na bok wymówki i wybrać jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne i zadzwonić, żeby zarezerwować sobie wypoczynek w Karkonoszach w http://www.willapodzegarem.com/. Jeśli więc dopadł Cię stan „antymiastowy” pakuj manatki i ruszaj przed siebie. Poszukiwać długo nie ma potrzeby, w Polsce tuż obok wielkich miast są oazy spokoju i relaksu, nieskazitelnie czystego powietrza, nieskażonej przez przemysł przyrody, gdzie ludzie żyją bardziej komfortowo niż my, miastowi i zabiegani.

Ogromna przestrzeń, najlepszy klimat oraz piękne widoki – to wszystko gwarantowane jest nam w górach izerskich. Patrząc na trasy rowerowe góry izerskie umożliwiają systematyczne zaskakiwanie przyjeżdżających. Nie tylko możliwe jest bezproblemowe znalezienie zadowalającej trasy, jednak również liczyć można na świeże, górskie powietrze. Ciekawe trasy są pod względem warunków doskonale przygotowane, co podoba się szczególnie przybywającym tu z wizytą gościom.

Spotkasz tam masę atrakcji. Nie musisz właściwie rzucać się na wszystko, co najbardziej oblegane i komercyjne, ponieważ przykładowo wejście na szczyt Śnieżki będzie oblegane prawie jak rynek we Wrocławiu. Po prostu, ludzie nie szukają specjalnych i dzikich miejsc, jadą tam, gdzie jest coś znanego, gdzie czeka na nich obserwatorium na Śnieżce, przy którym zrobią sobie zdjęcia i wrzucą na Fejsa. Nie bądź taki jak oni, bądź trochę bardziej oryginalny.

Wybierz przykładowo góry Izerskie i zobacz jakie są piękne o każdej porze roku. Podziwiaj cudowne trasy rowerowe i szlaki piesze, zobacz naturę o każdej porze roku. Wypoczynek na łonie natury w agroturystyce w Górach Izerskich naprawdę wpłynie na poprawę Twojego nastroju. Poczujesz się naprawdę lepiej – zarówno fizycznie, jak i w wymiarze psychicznym.

Intuicja mówi, że tak właśnie jest, jak zwykle ma słuszność, potwierdzają to też naukowcy. Ich badania dowodzą, że miejskie krajobrazy, miejskie życie powodują w nas zdenerwowanie i nerwowe napięcie, natomiast zieleń, natura wyzwalają substancję, jakie korzystnie wpływają na nasze lepsze samopoczucie i większą chęć do życia.