Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Gdzie można odnaleźć najmniej kosztowną pomoc od prawnika?

Wszyscy posiadamy czasem zapytanie do mecenasa, jednak korzystanie z jego pomocy czasem ogranicza się do lakonicznej wypowiedzi, za którą prawnik żąda zapłaty przykładowo 50 czy stu PLN.
porady
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


Dlatego też chcąc oszczędzić nie taką drobną kwotę, zazwyczaj szukamy pomocy przez internet.


Mamy tam do dyspozycji dużo serwisów, które oferują poradę specjalistów reprezentujących przeróżne branże prawa. W zależności od danego portalu, mogłyby to być porady bezpłatne lub płatne. W takiej jednak sytuacji są one trochę bardziej tematyczne oraz rozbudowane. A spraw, z którymi możemy się zgłosić do działającego w internecie prawnika jest niezwykle dużo. Przykładowo mogłyby one tyczyć się prawa cywilnego (alimenty, rozwód), prawa karnego (kradzież mienia, pobicia) czy prawa skarbowego (jeśli chcemy posiadać gwarancję, że w naszej spółce kwestie skarbowe są przeprowadzane zgodnie z prawem). Możliwych spraw jest taka ilość, ilu ludzi, którzy mają nieczyste intencje.


Zazwyczaj zapytania dotyczą usiłowania oszustwa poprzez wyłudzenie nieprzysługujących kaucji za przykładowo wynajęcie domu. Adwokaci (kup polscy adwokaci w niemczech w www.pfnuer.de!) z przyjemnością odpowiedzą też na pytania tyczące się m.in. podatków, wspólnot mieszkaniowych czy też podziału majątku. Chcąc uzyskać pomoc prawnika przez internet, należy przygotować zwięzłe, ale posiadające wszystkie drobiazgi pytania. Tylko wtedy prawnik będzie w stanie udzielić kompetentnej odpowiedzi.
Czas na jej udzielenie jest zazwyczaj bardzo prędki i wynosi maksimum 24-48 godzin. Poradę można też uzyskać wykonując telefon do mecenasa na bezpłatną infolinię.