Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Gdzie na urlop jesienią?

Ostatnie lato byłonajbardziej upalnym od co najmniej 130 lat. Kto złożył wniosek o urlop w miesiącach wakacyjnych, nawet nad Bałtykiem mógł oglądać pełne słońce na niebie.


Jednak o ile jeszcze we wrześniu września będziemy mogli liczyć na słoneczną pogodę, tak w listopadzie niewątpliwie aura ulegnie zmianie. Co z urlopem dla spóźnialskich? Co począć gdy za oknem robi się coraz ciemniej, a wszechobecna słota i deszcz nie zachęcają do podróżowania po Polsce? Lekarstwem na zmianę nastroju okaże się spora dawka słońca, którą jesienią znajdziemy jedynie za granicą.

www.eccoholiday.com
Author: Fredi Bach
Source: http://www.flickr.com
Zanim nabędziemy bilety, przeanalizujmy, na jak dużo możemy sobie pozwolić. Zasobność portfela to niejedyna zmienna, którą warto wziąć pod uwagę. Inaczej podróżują single, inaczej np. rodzina z dwójką dzieci.

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się wycieczki typu last minute all inclusive. Ich podstawowym atutem jest cena. Analizujemy, z jakiego powodu te oferty są aż tak korzystne. Rzeczywiście, tygodniowy pobyt w Turcja wycieczki za jedyny 1000 zł wydaje się tak tani, że aż... nierealny. Na nasze szczęście, dla biura podróży w momencie, kiedy nie wyprzedało wszystkich miejsc na daną wycieczkę, lepiej jest odzyskać choć część wkładu, niż płacić za puste miejsce w samolocie czy pusty pokój w hotelu.


Turcja to wymarzone miejsce na urlop zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych, najlepsze oferty na last minute all inclusive w Turcji znajdziesz tutaj. Turcja słonecznie zaprasza każdego i nie ma tu mowy o nudzie! Zróżnicowany krajobraz i niezwykła, oryginalna architektura oczarują nas na długi czas. Turcja to również cudowne, schludne plaże i biegnące kilometrami bulwary.
Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może ”wpaść nam w ręce” oferta przeceniona nawet o 50 procent! Należy tylko uzbroić się w cierpliwość i liczyć na łut szczęścia!