Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Gdzie oglądać tenis

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Bez wątpienia futbol, mimo faktu, że nasi zawodnicy kiepsko wypadli w trakcie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były oglądane przez rzesze Polaków. To powszechna sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie prezentuje się tenis live.

Odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Agnieszka Radwańska niedawno przebiła się aż do finału wielkoszlemowego Wimbledonu, a w generalnym rankingu najlepszych tenisistek na świecie zdobyła fantastyczną drugą pozycję. Jej zwycięstwa sprawiły, że mieszkańcy Polski zainteresowali się tenisem. Ludzie z radością widzieli ją w roli chorążej w czasie otwarcia Olimpiady w Londynie. Polacy mocno zasmucili się, gdy po fatalnej grze odpadła z turnieju głównego. Duże zaaferowanie dziedziną łączy się bezpośrednio z dużymi wymaganiami, z tym widocznie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie potrafi radzić. Jednakże to się na pewno zmieni, gdy przywyknie do swojej popularności. Dobrą tenisistką jest też Serena Williams.

mecz tenisowy
Author: Steven Pisano
Source: http://www.flickr.com
A popularność tenisa można sprawdzić widząc rosnące rezultaty widowni jej zawodów, a też po formie rekreacji rodaków. Coraz więcej żaków wybiera w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny. Coraz częściej można spotkać w parkach ludzi ćwiczących na ogólnodostępnych kortach (rakiety tenisowe na ). Dużą popularnością mogą pochwalić się hale, w których da się wypożyczyć kort na kilka setów.

Jeśli chcesz uzyskać podobne dane na omawiany wątek to odkryj więcej, ponieważ znajdziesz tutaj jedynie interesujące informacje na omawiany wątek.

Wzrasta odsetek pubów, gdzie da się popatrzeć na tenis na żywo w internecie.


Również w WWW można znaleźć trochę witryn, których problematyką jest tenis radwańska. Wyniki, relacje live, analizy – wszystko,czego potrzebuje kibic. Można przewidzieć, że takich serwisów będzie jeszcze więcej. Przed Agnieszką jeszcze dużo sezonów, trzymajmy kciuki, by wygrywała, bo wtedy ten sport może trwale wkroczyć do panteonu rywalizacji narodowych - kliknij jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.