Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Jak najbardziej korzystniej spędzać wolny czas? Z pewnością w pięknej lokalizacji z dodatkowymi atrakcjami. To gwarantuje Ciechocinek

Pokaźne i najbardziej rozpoznawalne nizinne uzdrowisko zlokalizowane jest na obszarze województwa kujawsko – pomorskiego. Jego symboliką i wizytówką są tężnie a także słynny Grzyb – fontanna solankowa, znajdująca się w centrum uzdrowiska. To słynne uzdrowisko to dobrze znany setkom urlopowiczów Ciechocinek.
uzdrowisko
Author: http://lazienkiresort.com
Source: http://lazienkiresort.com
Ciechocinek to jak wiemy popularne, drewniane tężnie solankowe, które należą do największych w Europie. Powstały one w latach 20-tych XIX wieku. Jak na najprawdziwsze uzdrowisko przystało, Ciechocinek może się pochwalić także cudownym Parkiem Zdrojowym. Park ten od 1975 roku służy przybywającym tu na urlop lub na kurację turystom.

Znajdziesz tu bez dwóch zdań szczegółowe opracowanie takiego tematu, więc należy je dokładnie przeczytać. Dowiesz się wtedy dużo interesujących informacji.

W parku tym jest pijalnia wód, stworzona pod koniec dziewiętnastego wieku w tak modnym w ówczesnych uzdrowiskach stylu szwajcarskim. Następnym ciekawym obiektem w parku jest muszla koncertowa. Innym unikatowym obiektem, jakim może się pochwalić Ciechocinek, jest cerkiew z końca XIX wieku, jaką wznieśli cieśle z Uralu.Aktualnie jest to jedyny w tej części Europy zabytek, który został wzniesiony w stylu uralskim. Dzięki takim atrakcjom słynne uzdrowisko jest miejscem jeszcze ciekawszym, a Ciechocinek bardzo chętnie odwiedzają i ci, dla których najważniejsze jest zwiedzanie interesujących zabytków. W Ciechocinku rzeczywiście korzystnie wypocząć, zwłaszcza, iż mamy wiele ku temu sposobów. Sanatorium Ciechocinek to wielka liczba miejsc noclegowych, w jakich możemy konkretnie wypocząć oraz nabrać sił na całkiem nowe wyzwania. Wybór jest naprawdę spory oraz różnorodny, bo poza zwykłymi noclegami, bez żadnych atrakcji mamy te bardziej wyrafinowane propozycje, jak spa. SPA, ta nazwa wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza "Sanus Per Aquam", czyli zdrowie dzięki wodzie. Zdrowotny charakter wody używa się na różnorodne sposoby w kąpieliskach.

wakacje
Author: Polska Zielona Sieć
Source: http://www.flickr.com
Taki urlopowy czas procentuje lepszą kondycją, samopoczuciem i ogólnym zadowoleniem z życia. Coraz większa ilość osób jak jedzie na wakacje, to korzysta z możliwości spa, bo to świetne uzupełnienie udanego pobytu w jakimś wspaniałym miejscu. Warto się na to zdecydować wybierając się do Ciechocinka, a nasze zadowolenie będzie jeszcze bardziej znaczące. Zwłaszcza korzystnie zdecydować się na taki urlop w zabytkowym miejscu z dodatkami jak spa.

Gdy zainteresuje Cię ten temat, obejrzyj ponadto (astorhotel.pl/szkolenia-konferencje/) inne nasze serwisy, które omawiają to zagadnienie - z pewnością także Cię zafascynują.

W takiej sytuacji będziemy maksymalnie wypoczęci oraz zrelaksowani.