Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Jak projektuje się tajemniczego klienta?

Coraz więcej firm za granicą przeprowadza w swoich placówkach badanie mystery shopper. W tym celu zatrudnia się agencję badawczą, która następnie zatrudnia do tego dobrze przeszkolonych pracowników.


Z pewnością zachodzicie w głowę na czym polega to badanie. Przede wszystkim bada się poziom obsługi klienta na terenie danego sklepu. Oczywiście przygotowanie badania wymaga czasu i dużo kosztuje. Jednak firmy zazwyczaj wykorzystują w pracy rezultaty. Duże przedsiębiorstwa zamawiają tego typu usługi regularnie, aby mieć ciągle pod kontrolą swoich pracowników, a także mieć na zadowalającym poziomie jakość swoich usług. (Ogłoszenie: ).
W jaki sposób się to odbywa? W pierwszej kolejności na spotkaniu z klientem dowiaduje się jakiego typu procedury sprzedaży są praktykowane w sklepie, a także standardy obejmujące wygląd sklepu, tj.ekspozycji produktów oraz opisu typowego nabywcy. Kolejno opracowuje się szczegółowy formularz,
posiadający odpowiednią ilość pytań.
tapicerowany zagłówek łózka
Author: http://www.homespothq.com
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj są to pytania zamknięte, żeby badacz mógł szybko ocenić sklepu, jednak pytania otwarte są także konieczne.

Publikowany tekst jest niezwykle ciekawy? Jeśli również takie jest Twoje zdanie, to wejdź na pomocny portal (http://www.dc.biz.pl/), który posiada równie wartościowe dane.

W nich bowiem kontroler może zawrzeć swoje uwagi, które stanowią wyjątkowo bogaty materiał badawczy.


Kiedy mamy już gotowy kwestionariusz wskazane jest, żeby zatrudnić osoby, które wykonają pracę w terenie. Kandydat na tajemniczego klienta powinien być z natury uważny, posiadać trochę umiejętności aktorskich.Oprócz tego poszukuje się badaczy, którzy rzetelnie wykonają swoje zadanie . Zdarzały się bowiem trudne sytuacje, gdy ktoś wcale nie skontrolował danego sklepu, a formularz wypełnił. (Ogłoszenie: ).
Agencja badawcza, która zatrudnia audytorów, musi ich wcześniej skutecznie wyszkolić.Tego typukurs nie trwa długo i nie jest zbyt kosztowne.
Zakończeniem wizytacji jest raport. Znajdziemy w nim część analityczną oraz zalecenia dla klienta. Czasami firmy dowiadują się, że ich sposób sprzedaży jest nie odnosi skutku, a ich pracownicy nie wykonują sumiennie swojej pracy, zaniżając w tym samym sprzedaż.
Okulary z soczewkami do pracy biurowej
Author: JZO
Source: JZO

Ponieważ ostatnimi czasy jest to dosyć interesująca praca, zwłaszcza dla osób studiujących, nawet w mniejszych powiatach znajdziemy zatrudnienie jako mystery shopper. Wszystkie osoby zainteresowane, tego typu propozycjami, powinny wiedzieć, że samo wpisanie w wyszukiwarkę hasła: praca Tarnów nie wystarczy. Nierzadko w topowych serwisach z ogłoszeniami nie doszukamy się ogłoszeń typu . Trzeba wówczas wejść na strony działających w naszym województwie agencji badawczych i wysyłać CV bezpośrednio na ich e-mail.