Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Jakie atrybuty musi mieć profesjonalny kierowca

transport
Author: Herb Neufeld
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim, przewożenie leków musi być wykonywane tylko przez specjalistyczne firmy transportowe oraz zaufanych pracowników, ponieważ środki lecznicze muszą być prawidłowo zabezpieczone, a ich ewentualna kradzież może być brzemienna w skutkach. Miałem kolegę, który nieustannie wiercił się na lekcjach. Patrzył w okno, a każda zmiana pogody wprawiała go w dziwną, tajemniczą zadumę.

Im gorsza pogoda, tym większa zaduma zmieszana z satysfakcją, zaś, gdy pogoda była idealna, słoneczna i niezmienna siedział jak słup soli, niezadowolony, niczym pogrążony w dziwnym śnie. Nie wiedziałem do końca, co się z nim dzieje, dopiero, gdy zapytałem, odpowiedział mi z wyrzutem, że ten jednak styczeń nie zapiszę się, jako najzimniejszy w historii…
szybkie audi
Author: Cars Of Berkshire
Source: http://www.flickr.com
Taki człowiek nie powinien także pracować jako policjant, czy ratownik medyczny. Pierwszy, jak i może wziąć udział w ekstremalnych sytuacjach.

Policjant, w zależności od wydziału, napotyka na niebezpieczeństwa, musi podejmować decyzje, niekiedy na granicy ryzyka, natomiast ratownik medyczny powinien potrafić zachować spokój i opanowanie. Nie powinien dać się ponieść emocjom, które nie są w tym zawodzie dobrym doradcą. Jeśli natomiast chcesz bardzo robić coś pożytecznego, coś istotnego, zawód, w którym liczy się punktualność to wybierze transport farmaceutyczny. Spotkałem go po kilku latach, po uprzejmej wymianie zdań zapytałem go, co robi, na co on odparł, że jeździ samochodami, takimi specjalistycznym, po prostu transport w temperaturze kontrolowanej… Gdy to usłyszałem zrozumiałem, iż znów powraca do naszej relacji ta temperatura, która zaginęła gdzieś po drodze.

Myślisz, co to takiego? Jak nazwa podpowiada, transport farmaceutyczny to transport leków (http://thermotrans.com.pl/), które powinny być przechowywane w bardzo niskich temperaturach. Przeznaczone są do tego specjalne samochody wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Pomyśl, jak wiele zależy od osoby, która przewozi różne niezbędne leki, medykamenty, jakie musze zostać dostarczone pod odpowiedni adres, w odpowiednim czasie.

Nie są to co prawda strzelaniny, nie jest to reanimacja osób po zdarzeniu drogowym, nie jest to wreszcie adrenalina wywołana świadomością, że jest się pilotem wielkiego samolotu, który ma na swoim pokładzie setki osób… Jaki nasuwa się wniosek? Żeby zarabiać na tym, co się lubi trzeba z jednej strony zarabiać, więc twardo stąpać po ziemi, jak i realizować się w pasji. Więc, jak najbardziej, kierowca autobusu, może TAXI, a po pracy przygotowywanie się do rajdu samochodowego.