Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Jeśli zamierasz w trakcie wakacji spać pod gołym niebem, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Urlopowy czas pragnęlibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie znajomych, ale także w jakimś ciekawym zakątku w w Polsce bądź zagranicą. Podczas gdy jedni preferują pobyt w luksusowym hotelu, to inni decydują się na parudniową wycieczkę w góry. Decyzję, w które miejsce pojechać, trzeba podjąć odpowiednio wcześniej, gdyż od takiej właśnie decyzji dużo zależy, np. zawartość bagażu.

Pralka turystyczna
Niekiedy przecież musimy na parę dni przed planowanym urlopem wybrać się na sprawunki i zakupić wszystko, czego nie odszukaliśmy w domowych szafach. Turystom, którzy wybierają się pod namiot przyda się parę niezwykle użytecznych przedmiotów.pozostałe informacje tutaj (www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/zadar/)A do nich z pewnością trzeba byłoby zaliczyć latarki, śpiwory i ciepłe okrycia. Na biwaku potrzebujemy także wielu przyborów, które później posłużą do przyrządzania dan. Jednakże prawdziwym wyzwaniem staje się pranie brudnych, a i nierzadko spoconych ubrań. I myliłby się ten, kto by twierdził, że na biwak nie można zabrać ze sobą pralki.

Scrubba bag to nietuzinkowa pralka, którą można bez najmniejszego trudu zapakować nawet do małego plecaka. A dzięki temu zaoszczędzimy miejsca i będziemy w stanie spakować pozostałe, tak samo niezbędne rzeczy. taka pralka turystyczna ma postać torebki, do której wlewa się wodę i nieco detergentu. Później wystarczy kilka albo kilkanaście minut, w zależności od stopnia pobrudzenia ubrań, potrząsać ową torebką.

Zaciekawił Cię ten wpis? To rewelacyjnie! Nowe tak samo zajmujące treści dostrzeżesz pod podanym odnośnikiem - tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (https://naturalhotel.pl/).

Następną fazą prania bywa, tak jak w przypadku tego standardowego prania, płukanie, które odbywa się w podobny sposób, jak poprzedni etap. A czyste bokserki można spokojnie powiesić na prowizorycznie rozwieszonym sznurku.

Pralka turystyczna wydaje się być idealnym rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą spędzać urlopu pod dachem pensjonatów, lecz pod gołym niebem. Jednakże doskonale znane przysłowie uzmysławia nam, że każdy kij ma dwa końce.

Scrubba bag, tak jak zresztą każda inna przenośna pralka, okaże się niewystarczająca, jeśli będziemy pragnęli w czasie wyprawy po górach wyprać ubrania większych gabarytów, na przykład kombinezon. Nasza rada jest więc taka, żeby jeszcze w fazie planowania wyjazdu spakować do walizki dodatkowe okrycie wierzchnie bądź jeszcze jedną parę dżinsów, aby potem nie martwić, co na siebie włożyć.