Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Już dzisiaj, przemyśl jak uciec od problemów i frustracji codzienności, do polanickiego kurortu na Ziemi Kłodzkiej

Czasem w wielości codziennych powinności nie pamiętamy, że i nam potrzebny jest odpoczynek i odprężenie. Jak oderwać się od zgiełku i odnaleźć miejsce, w którym czas płynie wolno. Relaks w dzisiejszych czasach, posiada różną symbolikę. Chcąc uciec od stresu nie wystarczy udać się na wakacje. Trzeba nauczyć się wykorzystać ten czas w taki sposób, by owocnie uciec od codziennych obowiązków, zająć ciało i umysł czymś nietypowym. Polanica Zdrój hotel spa to miejsce, którego potrzebujemy, by wypocząć.


kliknij tutaj
Author: Ian Petersen
Source: http://www.flickr.com
Uzdrowisko polanickie leży w województwie dolnośląskim, wśród niezbyt wysokich ale czarujący swą urodą Sudetów. Polanica Zdrój, barwna i nieskalana wielkim przemysłem. Panujący tu klimat górzysty, rzadkie warunki przyrodnicze oraz duża ilość źródeł wód mineralnych, decyduje o uzdrowiskowym klimacie miejscowości. Kurort przyciąga od dawna kuracjuszy i jest uznawanym i lubianym miejscem wspaniałego odpoczynku na Ziemi Kłodzkiej. To wyjątkowe miejsce odpoczynku dla całego organizmu.

Masz chęć poszerzyć swoją wiedzę? Będzie nam przyjemnie, jeśli dla osiągnięcia tego celu przeczytasz informacje ze strony, które dla Ciebie stworzyliśmy w nowym linku.

Możemy mieć pewność, że po wyjeździe z tego urzekającego miejsca, przez długi czas będziemy cieszyć się wspaniałym samopoczuciem.


Po to by w pełni uciec od realiów codzienności i zapewnić sobie głęboki relaks, warto skorzystać z oferowanych przez hotel rytuałów pielęgnujących, wykonywanych przy dźwiękach relaksujących melodii. Zabiegi spa, wpływają na nasze ciało rozluźniająco. Zabiegi spa, posiadają
dzień w SPA
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
również właściwości zdrowotne, dzięki temu, że wpływają na poprawę naszej wydolności fizycznej.

W hotelowym centrum spa, możemy poddać się godzinnym rytuałom, które wprowadzą nas w magiczny świat (link do villaalina).

Jeśli masz zamiar poznać ten temat bardziej i chcesz zbadać zagadnienie pod innym kątem, to więcej znajdziesz w linku (https://btzielonadolina.pl/) wpisu, który odnajdziesz w tym miejscu.

Proponowane zabiegi pielęgnacyjne w obrębie relaksujących ceremonii, to bogaty wybór zabiegów począwszy od nakładania maseczek, po różnego typu masowanie ciała wykonywane przy wykorzystaniu naturalnych rekwizytów, aż po pachnące kąpiele. Hotel wellness w Polanicy Zdroju to droga do wspaniałego samopoczucia.