Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Kim dokładnie jest broker ubezpieczeniowy i co tak naprawdę wchodzi w jego autentyczne obowiązki?

Kto to bywa "broker" oraz jaki dokładnie ma związek wraz z ubezpieczeniami? Jaki konkretnie posiada on zakres obowiązków i w czym ma możliwość naszym osobom tak naprawdę dopomóc? Jaka istnieje różnica pomiędzy agentem ubezpieczeniowym a brokerem posiadającym ten sam tytuł? To wszystko i jeszcze więcej bez nawet najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżo co napisanego - artykułu!
broker ubezpieczeniowy
Author: Tyler Hebert
Source: http://www.flickr.com


Na samym początku naszego tematu może wyjaśnimy, kto to konkretnie jest broker - a bywa to najzwyczajniej rodzaj pośrednika ubezpieczeniowego (ma możliwość to być osoba prawna lub fizyczna), którego zadaniem jest pośredniczyć w jakimś konkretnym ubezpieczeniu, które jest na rzecz oraz w imieniu jakiegoś już z góry określonego klienta, od którego dostał bezpośrednie pełnomocnictwo. Zapewne teraz sporo osób się zastanawia: Czym on różni się więc od zwyczajnego agenta ubezpieczeniowego? Otóż przede wszystkim główną różnicą bywa to, że broker ubezpieczeniowy jedynie pośredniczy, w czasie kiedy zadaniem agenta tego rodzaju jest uzyskanie klientów, całkowITy nadzór oraz organizowanie wszelkich czynności na rzecz ubezpieczyciela, jak również pilnowanie umów i wiele innych.

Wejdź na ten link i poznaj tam uwagi na nasz temat (http://franklincovey.pl/szkolenia/sprawny-menedzer-delegowanie-ktore-wspiera-efektywnosc-zespolu/). Gdy powstaną jakiekolwiek wątpliwości, to szybko Ci na wszystkie odpowiemy.

Pomijając jednak wymienione, inną różnica między brokerem a wspomnianym agentem bywa to, iż broker (zwykle działający całkowicie w pojedynkę) zazwyczaj zajmuje się tylko jednym klientem, podczas gdy zadaniem agenta (który działa zawsze w grupce z innymi agentami), bywa zajęcie się więcej niż jednym klientem (tak zwany multiagent).
Pomijając to jednak broker zajmuje się różnymi dziedzinami związanymi z ubezpieczeniami, podczas gdy agenci a także ich agencje zazwyczaj mają jeden określony z góry przypisany im dział tematyczny.