Nie każdy program do rozliczania pitów umożliwia własnoręczne wpisanie KRS organizacji charytatywnej

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Korzystanie z darmowych programów do rozliczania pitów bez wątpienia pomaga prędko i bezproblemowo uzupełnić formularze. Jednak nadzwyczaj często owe aplikacje mają już wstępnie wpisany numer KRS fundacji, którego nie możemy zamienić.


Jeżeli ciekawi nas przekazanie podatku KRS danej organizacji jest numerem, który koniecznie powinniśmy podać w zeznaniu, by pieniądze dotarły do celu.


By odnaleźć fundację, której pragniemy pomóc, trzeba zaglądnąć do sieci. Wystarczy odpalić przeglądarkę i wstukać odpowiednie słowo kluczowe, a na pewno uzyskamy dużo wartościowych wyników. Pamiętajmy jednak, iż jeśli zamierzamy wypełniać pIT 2017 program, który nam pomoże, zwłaszcza jeżeli jest darmowy, może mieć już wstępnie wpisany numer KRS, którego nie da się zmienić - przeczytać tutaj.


informacje
Author: Anas Qtiesh
Source: http://www.flickr.com


Naturalnie darmowy program z wpisanym numerem KRS wybranej fundacji nie jest czymś negatywnym. Przecież i tak komuś pomagamy. Czasem jednakże wolimy samemu wybrać instytucję, której pomożemy. W takim przypadku uzupełniając pit 2017 program, który wykorzystamy, musi mieć możliwość samodzielnego wstukania tego numeru. Naturalnie, jeżeli zamierzamy rozliczać Zeznanie na witrynie Ministerstwa Finansów, z łatwością samodzielnie dokonamy wyboru fundacji. Jeżeli zatem ciekawi nas przekazanie podatku KRS wybranej instytucji odnajdziemy w sieci lub będzie on wpisany na stałe w wielu bezpłatnych Aplikacjach - - > sprawdź moją stronę.
Jeśli chcemy wpisać KRS samodzielnie, to na spokojnie sprawdźmy go dwa razy, żeby nie zrobić błędu, gdyż drobna literówka sprawi, iż fundacja nie otrzyma pieniędzy.