Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Kurtka przeciwdeszczowa – którą kupić?

Pogoda lubi płatać nam figle oraz nierzadko czyni to w bardzo złośliwy sposób. Całkowicie czyste niebo pokrywa się nagle chmurami burzowymi, z jakich spada na nas intensywna pompa.
dzieci
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake


W parę sekund jesteśmy przemoczeni do suchej nitki, zziębnięci i źli. Chyba, że wcześniej wyposażyliśmy się w dobrej jakości przeciwdeszczową kurtkę, pod jaką nasza skóra oraz ubrania pozostają suche. Dlatego też ten element garderoby powinien koniecznie się znaleźć na liście zakupów, jakie planujemy zrobić przed odjazdem na wczasy. Bezwzględnie powinniśmy o niej pamiętać, kiedy mamy zamiar spędzać wakacje w górach lub na żaglach. Jedno zerknięcie na propozycję przeciwdeszczowych kurtek w jakimkolwiek sklepie sportowym uświadomi nam, iż jest ona nie jedynie bardzo bogata, lecz również bardzo zróżnicowana. Pierwsze, co rzuca się nam w oczy są to ceny, jakie mogą wynieść od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych. Również parametry, jakimi oznaczone są kurtki mogą być rozmaite, jednakże dla osoby niewtajemniczonej i tak nic nie oznaczają. Dlatego przed tym, jak zaufamy danemu modelowi i przeznaczymy na niego znaczną sumę pieniędzy, powinniśmy sprawdzić, czym powinna cechować się dobrej jakości kurtka lonsdale harrington 4f.


lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com


Przeciwdeszczowa kurtka, ażeby dobrze spełniała swoje zadania, powinna być wykonana z membrany, pokrytej setkami mikroskopijnych otworów. To właśnie przez nie wilgoć wydostaje się na zewnątrz materiału, lecz woda nie przedostaje do środka.
Dzisiaj wytwórcy kurtek przeciwdeszczowych kładą nacisk nie jedynie na doskonalenie własnych produktów pod względem technicznym, lecz troszczą się też o to, aby były one wygodne oraz trendy.