Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Legnica czekająca na wędrowców

Legnica to ładne, historyczne miasto w województwie dolnośląskim, na wschód od Wrocławia, które z pewnością powinno się odwiedzić.


Mimo przeróżnych problemów w Legnicy uratowało się kilkadziesiąt obiektów architektury godne odwiedzenia.
wakacje 2014


Średniowieczne zabytki, detale murów obronnych z dwiema basztami. Z czasu odrodzenia pochodzą fragmenty architektury zamku i ich dekoracja rzeźbiarska, a również nieliczne kamienice mieszczańskie. Na wzmiankę zasługuje bogato reprezentowana architektura i sztuka baroku. Hotele w Legnicy czekają na wczasowiczów, gdzie w całkowitym luksusie wypoczną po znojach zwiedzania.

Zaintrygował Cię nasz artykuł? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (https://goldwasser.pl/prezenty-z-gdanska/), które dostarczą Ci więcej newsów na ten temat. Zachęcamy zatem do kliknięcia w podany link.

Duży standard, solidne posiłki i kompetentna obsługa ciągnie nie tylko podróżników indywidualnych.


Legnica łączona jest głównie z miejscem niemal 50 letniego stacjonowania wojsk radzieckich. Mimo wielorakich problemów w Legnicy uchowało się wiele budynków architektury zabytkowej.


Legnica noclegi proponuje w szerokim standardzie - zobacz: legnica noclegi. W zupełnym luksusie turyści odpoczną po trudach zwiedzania. Duży standard, smakowite posiłki i kompetentna obsługa ciągnie nie tylko wczasowiczów indywidualnych. Z usług najmu korzystają firmy, tworząc różnego rodzaju spotkania integracyjne.


Miasto to posiada pierwszorzędne położenie, jest położona na krzyżówce traktów transportowych o międzynarodowej randze. Ma to spory wpływ na rozkwit i rozwój grodu.
Nie trzeba czekać aż do wakacji, aby zobaczyć intrygujące lokalizacje. Aby przybliżyć przeszłość naszym pociechom i samemu sobie ją przypomnieć, wystarczy wyprawa weekendowa w lokalizacje warte uwagi.