Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Majorka atrakcyjnym miejscem na wakacje

Widok na Majorkę
Author: Martin Weinhardt
Source: http://www.flickr.com
Popularne kierunki, rejsy? Jeśli planujemy urlop po europejskiej stronie akwenu mamy do wyboru podróż do celu sposobem lądowym. Wszelkie niewygody minimalizują zaoszczędzone pieniądze za bilet. Planującym urlop z większymi możliwościami finansowymi pozostają loty. Rezerwacje, kilka godzin na lotniskach i już stąpamy po innym, podzwrotnikowym świecie.

Na pytanie „kiedy najlepiej wykupić wycieczkę do Grecji” odpowiadają: tylko teraz. Zwiedzanie starożytnych ruin staje się wówczas przyjemnością, a w morzu cały czas można zażywać kąpieli. O tej porze roku trudno jest się poparzyć leżąc na plaży – można się za to zdrowo opalić. Dodatkowo Grecja o tej porze roku nie jest tak zatłoczona przez turystów.

plaża na Majorce
Author: Michal Osmenda
Source: http://www.flickr.com
Mnogość rewelacyjnie przygotowanych opcji – majorka wśród miejsc szczególnie polecanych Miejsca takie jak Majorka znajdują się w szczególnie ciekawej ofercie producenta. Dopracowana perfekcyjne paleta opcji do wyboru daje się poznać sporej rzeszy odbiorców. Nie ma końca zadowoleniu klientów, którzy nadal poszukują odpowiednich dla siebie opcji. Atrakcyjność propozycji dostępnych na rynku zwraca niemałą uwagę.

Klienci chętnie weryfikują nowe możliwości, które z prawdziwym entuzjazmem wybierają dla siebie i swoich znajomych. Na przełomie października i listopada Egipt przywita nas temperaturą około dwudziestu siedmiu stopni. W samym środku lata, musielibyśmy znosić nawet czterdziestostopniowe upały! A z racji tego Egipt to jedna z liczących najwięcej lat cywilizacji na świecie i zabytków czeka nas co niemiara, takie temperatury, w czasie zwiedzania mogłyby być uciążliwe, szczególnie dla najmłodszych i najstarszych. W Egipcie na urlopowiczów oczekuje o różnym standardzie baza hotelowa - Im dalej od obu mórz Egipt staje się suchą pustynią.

Z wielkomiejskiego zgiełku w delcie Nilu przemierzamy krainy tubylców -Beduinów na wielbłądach i nieliczne fragmenty z życiem. W te rejony większość turystów się nie zapuszcza. Nie są przygotowani na taką dawkę słońca i rzeczywiste braki wody pitnej.