Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Malownicze Podlasie - dobre miejsce na wakacje

Spływy kajakowe Kaylon.pl
Author: Kaylon
Source: Kaylon.pl
Wypoczynek na Podlasiu, to bardzo korzystne rozwiązanie dla ludzi, którzy pragną w spokoju i bardzo ładnej okolicy przeżyć urlop. To jeden z najpiękniejszych terenów Polski, gdzie można znaleźć wiele bardzo fascynujących miejsc. To obszar szczególnie bogaty w rozmaite elementy naturalne, ale także znajduje się tam wiele zabytków, jakie są sporą atrakcją i które umożliwiają aktywnie i pożytecznie zagospodarować czas. Nie powinno się więc raczej planować w ostatnim momencie, szczególnie kiedy mają to być rodzinne wczasy. Oczywiście istnieje również opcja nagłego wyjazdu.

W takiej sytuacji planowanie wyjazdu na ostatnią chwilę jest wręcz pożądane. Z tym że najczęściej organizatorzy tego rodzaju wypraw mają ze sobą namioty, śpiwory i inne przydatne przedmioty w razie braku noclegu pod dachem. Wypoczynek na Podlasiu może być dobrą alternatywą dla podróżników obu kategorii. Jest to bowiem okolica bardzo zróżnicowana, zachęcająca zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i dla tych, którzy wolą odpoczywać w sposób bierny. Potrzeba chociaż kilkunastu dni dla zaznajomienia choć z cząstką atrakcji, jakie ma do zaoferowani Podlasie.Są do dyspozycji tu różne rodzaje turystyki pozwalające dokonać wygodnego wyboru.

Zaś pensjonaty na Podlasiu (przykładowo bajdarka) oferują sporą i różnorodną ofertę noclegową, więc miejsc do wypoczynku nie powinno zabraknąć nawet dla tych, którzy nie zabukują sobie ich z wyprzedzeniem. Tak samo jak w pozostałych częściach kraju, także na Podlasiu znajduje się sporo rozmaitych hoteli. Najwięcej jest ich na terenie dużych miast, czyli w tym przypadku na przykład w Białymstoku lub Suwałkach. Noclegi na Podlasiu w hotelach to bardzo zróżnicowana oferta, w której zawierają się miejsca w hotelach o zróżnicowanym standardzie. Są to na przykład najbardziej luksusowe hotele o ekskluzywnym wystroju czy kosztowne apartamenty wynajmowane dla uczestników podróży służbowych z różnych firm.

w lesie
Author: Jess Wood
Source: http://www.flickr.com
Województwo rozbudowuje sieć tras rowerowych dla amatorów jednośladów. Do końca 2015 roku planuje się wybudowanie w województwie podlaskim dodatkowo prawie 600 km dróg dla rowerów. Najpiękniejsze szlaki przebiegają przez pełne uroku parki Podlasia. Mieszczą się tu aż cztery Parki Narodowe: Białowieski, Biebrzański, Narwiański i Wigierski. Dla podróżników, którzy chcą się przemieszczać wzdłuż wytyczonej trasy i zmieniać bazę podczas pokonywania kolejnych kilometrów, bardzo istotną rzeczą będą noclegi na Podlasiu (szczególnie rekomendujemy: bajdarka - noclegi na podlasiu).

Szlak wycieczki warto tak rozplanować, aby miejsce do spania znalazło się w jak najbardziej urokliwym miejscu. Tańszą alternatywą dla hoteli są hostele. W miejscach takich typową cechą jest fakt, że płaci się nie za pokój, ale za miejsce. W tego rodzaju miejscach można uzyskać nocleg już od 20-30 złotych. Chcesz wiedzieć więcej - sprawdź co nowego u nas