Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Miejscowości warte odwiedzenia - Kraków

Mimo, że pięknych miast w Polsce nam nie brakuje, to są takie, do których częściej powracamy. Kochamy je za zabytki, kulturę, specyficzny klimat i niezapomniane chwile. Takim miejscem jest Kraków. Miasto ze swoją historią, przepełnione zabytkami światowej klasy i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem...

kraków - zasypiam.pl
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Każda uliczka Krakowa posiada w sobie coś niezwykłego. Spacerując po nich czujemy się tak jakby w jakiś trudny do zdefiniowania sposób czas zatrzymał się tam dawno, dawno temu. Miasto sprzyjające refleksji i... zakochanym. Doskonale zachowane i skrywające tajemnicę. Zabytki, klimat Starego Rynku, w którym da się słyszeć głosy turystów z całego świata to powody dla których tak chętnie tu powracamy.

Czy jest jednak szansa dla przybyszy odwiedzających miasto, by choć przez krótką chwilę poczuli magię tego miejsca? Gdyż aby w pełni cieszyć się krakowskimi, turystycznymi walorami potrzebujemy zagwarantować sobie choć parę noclegów.

Wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, że Kraków to nie tylko i wyłącznie turystyczna mekka dla odwiedzających miasto, ale również wysoce rozwinięte gospodarczo, zapraszające inwestorów i biznesmenów. Jeśli więc jesteśmy turystami lub przybyliśmy w interesach to warto pokusić się o taki nocleg, który umili nam pobyt w tym mieście. Usługi hotelarskie w związku z cyklicznie organizowanymi, dużymi uroczystościami zapewniają nam tak wysoki standard, że noc którą zamierzamy spędzić w mieście królów polskich nie stanowi już żadnego problemu. Mało tego! Dzięki obsłudze hotelowej będzie nad dane być ugoszczonym iście po królewsku.Jeśli udamy się na północny zachód zajrzymy do Poznania. Magiczny – tak zwykle opisuje się Poznań i trzeba się z tym zgodzić. Niepowtarzalny jest nie tylko Stary Rynek, każdy zakątek zachwyca swym urokiem. Tylko w tej części Polski zjemy pyry z gzikiem i tylko tutaj dowiemy się, że szneka z glancem to zwykła drożdżówka. Gdy najemy się i zobaczymy trykające koziołki, możemy udać się na Maltę. To centrum handlowo – rozrywkowe, w którym toczy się życie życie sportowe poznanian. Kajakarskie imprezy sportowe, baseny, rowery a zimą tory dla narciarzy oraz saneczkowe zapraszają wielu spragnionych ruchu mieszkańców.