Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Mimo intensywnej reklamy w prasie, internecie czy także również w telewizji ciągle nie osiągnąłeś zadowalających zysków? Wokoło wszystkim się to udaje tylko nie Tobie?

Twoja firma ciągle balansuje na granicy słabej rentowności, a Ty stajesz na głowie, by sprostać wymaganiom rynku , wybić się na nim i pozostać na dłużej uzyskując przy tym zadowalające zyski? Wydatkujesz mnóstwo pieniędzy na reklamę, a rezultaty tego są prawie niezauważalne? To znaczy, że to moment wepchnąć coś jeszcze bardziej ciekawszego dla konsumenta, coś, co da mu szansę na zawsze myśleć tylko o Twojej spółce i miło ją kojarzyć.
sklep - fotografia
Author: Jan Kaláb
Source: http://www.flickr.com
sklep - ogląd
Author: Kamil Jagodziński
Source: http://www.flickr.com
No i oczywiście najwspanialej, by nie był to ogromny wydatek. Oczywiście i takie wyjście jest w zasięgu ręki. To system niekosztowny, za to promocja jest bardzo popularna, a firma znana dużej grupie. Zmierzając kierunkami wielkich korporacji i nie jedynie można postarać się o długopisy z nadrukiem powiadamiającym o naszej spółce (kupiłem długopisy z nadrukiem). To od dawna sprawdzony sposób, aby na dłużej zostać w pamięci potencjalnych klientów. Wręczane z reguły podczas szkoleń czy zebrań długopisy z nadrukiem pozostają własnością biorących udział , później mogą je komuś przekazać dzięki czemu poszerza się krąg odbiorców reklamy . Naturalnie asortyment jest tutaj duży, można przebierać zacząwszy od najzwyklejszych plastikowych i niedrogich modeli. Jeśli zaś zależy nam na ich długiej żywotności powinno się zamówić długopisy z grawerem. Taki grawer ma to do siebie, że nie ulega mechanicznym uszkodzeniom, dzięki czemu może być po zamianie wkładu używany przez długi okres. W dodatku długopisy z grawerem cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ odznacza je nadzwyczajnie piękna estetyka wykonania.


Tylko odrobinę mniej preferowane są długopisy z nadrukiem, bo chociaż prezentują się ładnie, to po jakimś czasie nadruk może ulec\poddać się uszkodzeniu - długopisy z grawerem to mój faworyt. Pomimo tego mają bardzo dużo zwolenników. Wskazane jest pomyśleć nad taką promocją dla swojej spółki.Wydatek nie jest ogromny , a nasza sława dociera do naprawdę dużej społeczności przyszłych klientów. To rozpowszechnienie za każdym razem przekłada się na uzyskane zyski w przyszłości.