Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

NA KRAKOWSKIM RYNKU MOŻNA SIĘ WYSPAĆ

podłoga z paneli
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Kraków jest bez wątpienia jednym z najwspanialszych miast w naszym kraju. Możemy obejrzeć tutaj dużo zabytków, kościołów, kamienic. Jest to miasto, gdzie co roku przyjeżdżają turyści z wielu krajów świata, jest to miasto, które chowa w sobie historię polską, czego świadectwem są rozmaite muzea i domy pamięci znajdujące się tutaj.

Można śmiało powiedzieć, iż Kraków to taka nasza wizytówka. Nierzadko obcokrajowcy nie znają nawet Polski, ale gdy wspomnimy cokolwiek o poprzedniej stolicy, będą bardzo dobrze wiedzieć o czym mowa. Zresztą apartamenty Kraków centrum są niejako okupowane przez Japończyków, Francuzów bądź Skandynawów.

To doskonale widać szczególnie w trakcie sezonu letniego. Choć tak naprawdę stolica województwa małopolskiego jest rozchwytywana o każdej porze.
townhouseapartments
Author: Apartamenty Gustaw
Source: http://www.apartamenty-gustaw.pl/
Dużym atutem miasta są na pewno świetnie rozwinięte usługi turystyczne. Nawet podróżny, który nie ma dużo kasy bądź ma pieniądze, ale woli ekonomiczne odkrywanie Starego Kontynentu, bezproblemowo natrafi na te apartamenty w Krakowie, które chociaż całkiem urokliwe, dobrze umiejscowione, tak czy siak wcale nie są wygórowanym wydatkiem.

Chociaż są dostrzegalne kontrasty, łatwo o luksusowy i drogi hotel. Jednakże na całe szczęście mamy do wyboru bardzo dużo noclegów, a więc bez wątpienia trafimy na taki nocleg, któremu bez bólu głowy damy bardzo wysoką ocenę. Przy Rynku jednak warto zamieszkać wynająć pokój w sytuacji, kiedy mamy na zwiedzanie tylko kilka dni i nie chcemy marnować pół dnia na to, żeby dostać się do centrum.

W Krakowie możemy zamieszkać także w jednym z hoteli, przy czym takiego rodzaju propozycja zdaje się być najbardziej kosztowna. Plusem tego typu rozwiązania jest oczywiście fakt, że w wysokiej klasy hotele będziemy mieli zapewnioną profesjonalna obsługa, komfort mieszkania w takim miejscu bez wątpienia przewyższa nad nocowaniem w apartamentach czy też schroniskach, ale pamiętajmy, że jeśli celem naszej podróży jest przede wszystkim zwiedzanie miasta, to nie musimy wydawać na nocleg więcej, niż potrzebujemy w takiej sytuacji. O wiele korzystniej będzie wydać pieniądze na atrakcje turystyczne.
Tags: