Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Naciągi do rakiet tenisowych, rakiety do gry w tenisa dla początkujących

Ludzie, którzy grają w tenisa, dobrze rozumieją, że na wyniki jakichkolwiek rozgrywek wpływ ma całe mnóstwo kwestii. Nie chodzi tu tylko o to, żeby być świetnie wytrenowanym, ale również o to żeby mieć wszystko w odpowiedni sposób poukładane w głowie. Dodatkowo istotna jest nawierzchnia, typ kortu i sprzęt.


tenis
Author: Steve
Source: http://www.flickr.com
Istotne są naciągi tenisowe (naciągi tenisowe na które są przeróżne i ich wybór wiąże się z tym jak gra tenisista. Jedni kupią naciągi syntetycznealbo tzw. hybrydy.

Przygotowaliśmy bonus dla osób, które poszukują dodatkowych danych - zobacz info (https://raksa.com.pl/category/upominki) tu! Odnosi się ono do rozpatrywanego tutaj tematu.

Gdy już trochę pogramy i dobierzemy sobie odpowiednią rakietę z porządnego materiału, o dobrej ciężkości, to na sto procent będziemy też wiedzieli, które naciągi są dla nas najlepsze.

Dla rozpoczynających swoją przygodę z grą w tenisa

Kiedy stawiamy pierwsze kroki w jakimś sporcie zastanawiamy się, czy aby na sto procent okaże się to dyscyplina sportowa dla nas. Jednak prawda jest taka, że jeśli nie spróbujemy, to nigdy się nie dowiemy. Nie musimy się też na początku przejmować każdą rzeczą na zapas, bo dla ludzi , którzy zaczynają w większości sportów jest sporo udogodnień. Przykładowo, gdy zaczynamy swoją przygodę z tenisem to będziemy mieli zupełnie inne rakiety tenisowe dla początkujących (wejdź) niż te, które są przeznaczone dla zawodowców, a to znaczy, że rakieta jest lżejsza i łatwiej ją trzymać. Wiadomo, że wszystko zależy od tego, jaki jest gracz, bo inna rakieta będzie odpowiednia dla kogoś kto ma 150cm w kapeluszu, a inna rakieta będzie odpowiednia dla kogoś, kto ma 180cm. Oczywiście najistotniejsze jest dobranie rakiety do naszej dłoni. Wtedy na sto procent uda nam się trzymać rakietę i dobrze nią poruszać.

tenis
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com
Najlepiej jest kupować rakietę w sklepie sportowym, bo wtedy można liczyć na fachową pomoc. Gdy kupujemy rakietę przez Internet nie będziemy wiedzieć, czy jest dla nas odpowiednia czy nie, tak, więc pierwsze zakupy są lepsze w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo najmądrzejszą opcją jest wybranie się do takiego sklepu z kimś kto wie, o co w tym chodzi. Ludzie, którzy długi czas grają w tenisa będą w stanie faktycznie dać nam wiele dobrych rad. Dlatego nie róbmy nic na wariata i jeśli zaczynamy grać w tenisa to zapytajmy osób bardziej doświadczonych w tej sprawie o radę.