Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Nowatorskie i wydajne metody zarządzania biznesowymi procesami - opis wszystkich zalet six sigma

Każda firma, chcąc jak najlepiej spełniać oczekiwania swych klientów musi postawić na odpowiednią jakość, powiązaną z równoczesnym pilnowaniem kosztów. Jeżeli zaniedba się obie te sprawy, to albo wyroby będą kiepskie jakościowo, co szybko odbije się na wynikach sprzedaży, albo koszty tak bardzo wzrosną, że trudno będzie wypracować należyte zyski.


Żeby zachować równowagę między jakością i kosztami produkcji wiele firm wdraża specjalne procedury, pomagające w planowaniu i usprawnianiu produkcji. Zresztą dotyczy to praktycznie każdej biznesowej sfery, nie tylko opierającej się na produkowaniu towarów. Przy użyciu zaawansowanych technik można sporo zmniejszyć koszty i usprawnić procesy które zachodzą w firmie, tym sposobem będzie się ona mogła rozwijać i nie pozostawać w tyle za konkurentami. Jedną z najbardziej popularnych tego typu technik jest Six Sigma, stosowana przez zdecydowaną większość największych światowych firm. Polepszana od dziesięcioleci znajduje zastosowanie w zasadzie w każdej gałęzi biznesu, a skuteczność jej jest potwierdzona wieloma sukcesami firm które jej używają.
nauka na szkoleniach
Author: Les Roches International School of Hotel Management
Source: http://www.flickr.com


Technikę Six Sigma można zastosować w każdej z firm, trudno się więc dziwić, że six sigma szkolenie dla managerów i kadry zarządzającej cieszą się bardzo dużą popularnością. Na rynku funkcjonuje parę firm, oferujących takie szkolenia, i z reguły łączą one teoretyczne podstawy z praktycznym wykorzystaniem w czasie realizacji konkretnych projektów.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (http://www.mennicapoznanska.com/kategoria/srebro/), która też Cię zaintryguje. Znajdziesz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tu problematyce.Niektórzy organizują wręcz six sigma szkolenie w przedsiębiorstwach, w jakich pracują uczestnicy kursu, tym sposobem cała wiedza praktyczna jest przekazywana na projekcie, jaki dotyczy danej firmy. Dzięki temu osoby którzy się szkolą uczą się w znanym sobie środowisku pod okiem doświadczonych instruktorów, i taka forma ćwiczeń praktycznych będzie dla wielu bardzo cenna. Jeśli ktoś zaczął już pracować w takiej metodologii i będzie chciał poszerzyć zakres swoich umiejętności, to dobrym wyjściem będą dla niego szkolenie black belt, które znacznie poszerzają możliwości osób, które je kończą. Czytaj też