Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Nowoczesne akcesoria służące do rejestracji obrazu

Doradzimy Ci, co zrobić w wypadku, kiedy żyjesz z miłośnikiem elektronicznych gadżetów i jaki prezent będzie najlepszy w takich sytuacjach. Na początku musisz bez wątpienia zdać sobie sprawę z tego, że mężczyźni całkowicie inaczej podchodzą do kwestii podarunków niż dziewczyny. Jeżeli chcesz coś podarować kobiecie, zwykle ucieszy się ona właściwie ze wszystkiego - praktycznie każda z nas jest niepoprawną romantyczką, która uwielbia niepraktyczne prezenty. Według dziewczyn bukiet kwiatów czy pluszowy misiek najlepiej świadczą o tym, że osoba darująca podarunek myśli o nich naprawdę ciepło.
GoPro Hero 4 Silver Teardown
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Hero 4, jak również bardzo dużo innych urządzeń tej znanej firmy, została stworzona do nagrywania w ekstremalnych warunkach. Owe ekstremalne warunki przejawiają na różne sposoby, na przykład jeszcze kilkanaście lat temu ludzie nie potrafili opracować technologii, za pomocą której można by zarejestrować film pod wodą. Kamery tego rodzaju niezwykle często służą do tworzenia nagrań w ruchu albo z powietrza, przykładowo tym urządzeniem DJI Phantom 2 Vision Plus. Używają ich więc zatem sportowcy, a także amatorzy różnych ekstremalnych rozrywek. By taki film mógł zostać nagrany, urządzenie musi być bardzo wytrzymałe. Kamery GoPro łączą w sobie znaczny stopień trwałości z najwyższą dostępną jakością obrazu.Dron Phantom
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie bardzo popularna jest między innymi kamerka GoPro Hero 4, za której pomocą można robić nawet najbardziej nieprawdopodobne zdjęcia.

Nie czekaj - kliknij stronę (https://www.bootky.pl/buty-demonia) i raduj się stworzonymi tam świeżymi artykułami. Zapewne rozszerzą one Twoją wiedzę na ów temat.

Jeżeli do kamery dokupi się kilka gadżetów, na przykład wysięgnik, wówczas jakość robionych zdjęć oraz kręconych filmików dodatkowo wzrośnie. Trzeba podkreślić, że kamera GoPro jest całkowicie wodoodporna - dlatego za jej pomocą można robić przykładowo przepiękne zdjęcia pod wodą lub w deszczu.

W ostatnim czasie często słyszy się o używaniu tak zwanych dronów. Są to specjalne maszyny bezzałogowe, służące rozmaitym celom. Wykorzystywane są na przykład przez armię, ale również przez miłośników nagrywania filmów. Za pomocą kamery przymocowanej do takiego urządzenia wykonalne jest zarejestrowanie nagrania z powietrza, co daje znaczne możliwości. Tą metodą filmowane są na przykład duże wydarzenia związane z kulturą czy sportem. Przykładem tego typu urządzenia jest DJI Phantom (sprawdź dodatkowe informacje: ), urządzenie, które zapewnia bardzo dobrą jakość nagrań, lecz jego cena nie jest najniższa.