Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Odżywki dla aktywnych fizycznie, suplementy

Każdy doświadczony trener personalny zdaje sobie sprawę z tego, że aby mieć progres na siłowni, trzeba trenować według przemyślanego treningu i posiadać rozsądny jadłospis. Rozmaite odżywki dla aktywnych mają tutaj niewielką rolę. Nie mówimy jednak, że są one niepotrzebne – mogą bowiem bardzo ułatwić życie ćwiczącemu. Omawiamy trzy interesujące produkty, które można zobaczyć w sklepach.
BCAA XTRA
Author: fbb.pl
Source: fbb.pl
To jasne, że osoby ćwiczące powinny spożywać o wiele więcej białka od osób z siedzącym trybem życia. Warto pamiętać, że powinny to być pełnowartościowe białka – takie, które są w mięsie, jajkach i mleku. Białko roślinne jest dla ćwiczącego po prostu słabe. Tak duża dawka protein może sprawiać trenującemu trudności – nie każdy pragnie codziennie jeść kilogramy kurczaka. Świetnym wyjściem z tej sytuacji jest koncentrat WPC, czyli proteiny z serwatki w formie proszku.

Chcesz zgłębić inny aspekt prezentowanej sprawy? Przejrzyj więcej porad pod linkiem - one zapewne rzucą nowe światło na omawiany temat.

Wielu dostawców artykułów dla aktywnych sprzedaje tego gatunku produkty. Można znaleźć koncentrat WPC w wielu różnorakich aromatach, każdy zatem otrzyma tu coś dla siebie.

Kusi Cię, aby pozostawić jakąś ocenę pod przeczytanym wpisem? Pamiętaj, że każdy komentarz z strony (https://www.dermamed.com.pl/oferta/epilacja) zostanie przez nas przestudiowany z chęcią.

O ile masz w rozpisce jedzeniowej brak protein, możesz zamówić dobry koncentrat WPC. Najlepszym czasem na wypicie tak spreparowanych białek jest pora chwilę po skończeniu treningu. Jeżeli kiedyś nie będziesz miał czasu na przygotowanie i zjedzenie zwykłego jedzenia, możesz przyrządzić sobie na szybko shake białkowy - zobacz tu: whey creamy cocktail opinie. W wielu suplementach, które maksymalizują wyniki na siłowni, można zobaczyć taką substancję, jak beta alanina.Od niedawna możemy ją zakupić w osobnych preparatach. Beta alanina ma świetne oceny wśród ćwiczących – można łatwo zanotować zwiększoną chęć do ćwiczeń. Ciekawym artykułem jest glutamina, która wykazuje pewne działanie zabezpieczające nasze muskuły. Złożone badania naukowe wskazały, że rozsądnie ją łykać, kiedy cierpimy na zmniejszoną odporność. Glutamina (glutamina w ofercie) może spowodować, że będziesz rzadziej chory.