Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Organizowanie wyjazdów motywacyjnych

Aktualnie w biznesie zaczęto nie tylko zwracać uwagę na finanse firmy, ale również na emocje jej pracowników. Nie od dziś jasne jest przecież, że usatysfakcjonowanyzadowolony pracownikpodwładny, to wydajny pracownik. Bardzo popularną formą organizowania czasu pracownikom przez władze przedsiębiorstw są wyjazdy integracyjne.


Na czasie są parki linowe, wypady nad morze czy górskie, zimowe wycieczki sportowe. Tego typu wydarzenia przedsięwzięcia mają wywołać integrację zespołu (stąd nazwa) oraz zachęcenie go do wydajniejszej i lepszej pracy. Z tego tytułu definiuje się je jako wyjazdy motywacyjne.

Incentive – nowa jakość w turystyce
Przedsiębiorstwa nierzadko decydują się na incentive, czyli wyjazd turystyczny (niezbędnik turystyczny) dla osób zatrudnionych w firmie albo klientów, który jest całościowo opłacany i zorganizowany przez zakład pracy. Incentive ma za zadanie zwiększenie lojalności kontrahentów wobec marki, jak również pracowników wobec zarządu firmy. Współcześnie takie eventy są standardem w korporacji. Małych i średnich przedsiębiorstw bowiem nie stać na opłaty tego typu.
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR

Imprezy firmowe – częsta praktyka w biznesie
Częściej jednak niż wyjazdy motywacyjne, wyjazdy integracyjne oraz incentive aranżowane są imprezy firmowe. Mają one miejsce zazwyczaj w wynajętym lokalu i zawierają w sobie część oficjalną, w której głos zabierają włodarze przedsiębiorstwa podsumowując zazwyczaj dotychczasowe dokonania a także nagradzając zasłużonych podwładnych, oraz nieoficjalną, kiedy to wszyscy , którzy przybyli oddają się beztroskiej zabawie.

Obsługa podróży służbowych tylko poprzez biura
Jeśli chodzi o imprezy dla firm Wrocław, jako stolica Dolnego Śląska, ma dużo do zaoferowania. W mieście tym działa mnóstwo agencji specjalizujących się w urządzaniu pracowniczych imprez. Nie mniej jednak obsługa podróży służbowych to cały czas działka biur podróży. Tak samo sprawa ma się z organizacją wyjazdów incentive. W przypadku imprez firmowych, Wrocław prowadzi w ilości agencji eventowych zajmujących się tego typu usługami. Może lada dzień wyspecjalizują się one także w usłudze nazywającej się obsługa podróży służbowych - strona Orlicy