Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Organizujesz wesele? Zobacz nasz poradnik dla młodych par

Novotel Gdańsk Marina
Author: Novotel
Source: Novotel
Szklarska Poręba, jako najludniejsze miasto Polski na pewno pełni obecnie rolę najistotniejszego centrum biznesowego oraz kulturalnego w naszym kraju. Z tego też powodu trudno jest dziwić się temu, że w różnych celach właściwie nieustannie przybywają tutaj ludzie nie tylko z Polski, ale także i z innych krajów. Z pewnością, nie możemy się go doczekać. Już od jakiegoś czasu, siedząc w swoich biurach, przeglądamy oferty biur podróży i zastanawiamy się, dokąd tym razem pojechać na wakacje. Marzymy już o zasłużonym wypoczynku i najchętniej już dzisiaj wzięlibyśmy plecak i wyruszyli w nieznane.

Letnie wakacje to czas wędrówek po górach, a Karkonosze sporo mogą zaproponować w tej kwestii. Wiele tras bez większego problemu pokonywać mogą maluchy, ale są też nieco trudniejsze, dla bardziej zaawansowanych piechurów. Karkonosze to również raj dla miłośników jazdy na rowerze, wytyczono tam wiele tras dla bardziej i mniej zaawansowanych sportowców.
pałac brzezina
Author: Prayitno
Source: http://www.flickr.com
Za to miesiące zimowe to okres, kiedy narciarskie stoki zapełniają się miłośnikami śniegowych szaleństw, coraz większą popularnością zaczyna się także cieszyć narciarstwo biegowe. A że duża część turystów wyjeżdża w ten przepiękny zakątek przynajmniej na kilka dni, to będzie na nich czekać bogata oferta noclegów. Od tanich kwater prywatnych i pensjonatów po najwyższego standardu hotele Karkonosze - w zasadzie każdy bez większego problemu znajdzie najlepszy do swych oczekiwań i możliwości finansowych nocleg.

Rodzina na wakacjach
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Agencje turystyczne zapewniają nam, jak co roku, mnóstwo atrakcji. Można zatem przebierać w propozycjach i zdecydować się na wczasy w odległym zakątku świata. Zatrzymuje nas tylko nasza fantazja oraz, oczywiście, grubość portfela. Jak zawsze, olbrzymią popularnością cieszą się wakacje zagraniczne, a wśród nich wycieczki do Egiptu. Polacy uwielbiają spędzać w tym państwie urlopy.

Co roku mnóstwo rodzin trafia do krainy piramid, by przeżyć odrobinę egzotyki. Widziałeś już http://www.bossanova.pl/ Zabawa w upalnych pomieszczeniach, szczególnie letnią porą, nie jest żadną przyjemnością. A panna młoda zamiast radością z pierwszych chwil małżeńskiego życia zajmie się zastanawianiem nad tym, jak teraz wygląda. Dodatkowo często na ślub zaproszeni są goście z odległych rejonów Polski i musimy znaleźć hotel. Najbardziej korzystną opcją jest nocleg w lokalu weselnym, więc dobrze zorientować się czy są dostępne pokoje dla gości i – dla pary młodej, dla której często przygotowywane są specjalne oferty apartamentów.

Ważna jest także kwestia parkingu, alkoholu, zaliczki oraz dekoracji sali. Lokale weselne mogą zaproponować skorzystanie z ich zespołów. Lepiej jest najpierw posłuchać kilku wykonywanych przez niego utworów, a dopiero potem pomyśleć nad decyzją. Autor http://bossanova.pl/ Uwielbiamy także wycieczki do Włoch. To klasyczny kierunek naszych wakacyjnych wojaży.

Słoneczna Italia to równoznaczność doskonałego relaksu. Uwielbiamy nie tylko włoskie morze, ale także pozostałe części tego cudownego kraju. Dzięki paru filmom i książkom od wczasowiczów nie może się opędzić malownicza Toskania. Włochy kuszą nas wyśmienitym jedzeniem, doskonałymi winami, wielką kulturą oraz kontaktowymi mieszkańcami. Jeżeli zależy nam na dobrym wypoczynku, który niczym nas nie zaskoczy, to jest to słuszny wybór.