Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

pensjonat Polanica Zdrój, obiekt hotelowy Polanica Zdrój

Polanica Zdrój to miejscowość zdrojowa. Opasujące ją Sudety to góry niezbyt duże, aczkolwiek czarujące swą urodą, malowniczością także nieskalaną dużym przemysłem nieskazitelnością. Łagodny klimat przedgórski, również okazałe zdroje wód mineralnych sprzyjają tu leczeniu chorób kardiologicznych i układu pokarmowego. Polanica słynie też z Oddziału Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego.

pensjonat
Author: Yngve Roennike
Source: http://www.flickr.com
Idealną aurę uzdrowiska kreuje jeden z najpiękniejszych polskich ogrodów zdrojowych z cudownie rozkwitającymi wiosną azaliami, rododendronami i magnoliami. Fontanna przy głównej alejce parkowej o zmroku oświetlana jest kolorowymi lampami i w takt muzyki bije z dysz na wysokość 12 m. Centralne położenie Polanicy-Zdroju w regionie sprawia, że jest to znakomity punkt wypadowy wielu wycieczek pieszych, rowerowych i automobilowych, a pensjonat Polanica Zdrój umożliwia idealny odpoczynek, warto to zobaczyć: . Niewielka odległość do granicy zezwala też na poznanie sporych atrakcji turystycznych Czech.Najistotniejszymi elementami rozstrzygającymi o kuracyjnym zakresie miasta jest bogactwo źródeł wód mineralnych. Gród charakteryzuje się tradycyjnym układem urbanistycznym, złączoną zabudową. Jest to gród bez rynku, bez śródmieścia, miasto znajdujące się w parku. Także każde budynki zdrojowe mieszczą się w Parku Zdrojowym, w jakim w sąsiedztwie flory miejscowej znajduje się także mnóstwo unikatów flory egzotycznej, oraz kreatywne klomby w formie ślicznych dywanów kwiatowych.

W parku mieści się Zakład Przyrodoleczniczy, pijalnia wód, Teatr Zdrojowy, Aula Koncertowa.http://www.kormoran-rowy.pl/ - (polecamy w Rowach kormoran-rowy.pl)W dzielnicy miasta położonej poza parkiem znajdziemy liczne kawiarnie, pensjonaty, tereny rekreacyjne, basen kryty i otwarty, atrakcyjne szlaki spacerowe. Hotel Polanica Zdrój (Villa Alina) oferuje najem pokoi w czasie wielu akcji o znaczeniu internacjonalnym. Każdego roku odbywa się tu posiadający kilkudziesięcioletnią tradycję Festiwal Szachowy, najstarszy w kraju Festiwal Filmów Amatorskich, oraz Festiwal Muzyki Uzdrowiskowej Muzyka Świata.

Niesamowicie ekscytuje Cię podnoszona w tym miejscu kwestia? Jeśli tak, to ponadto kliknij ten link oraz zdobądź cenne szczegóły (https://jadenapodlasie.pl/oferty/noclegi).

Miasto posiada odpowiednio rozwiniętą bazę rekreacyjną. Dostępne są kryte baseny, hala sportowa, korty tenisowe, stadiony i tor lodowy.