Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Planujesz wyjazd w góry? To może Zakopane? Sprawdź, co zapewnia ta popularna polska miejscowość turystyczna!

Najwspanialszym i najbardziej urokliwym miastem polskich Tatr jest Zakopane. Zwane zimową stolicą Polski każdego roku jest tłumnie odwiedzane przez gości z całej Polski. Zakopane malowniczo usytuowane pomiędzy górami, zapewnia perfekcyjny mikroklimat i to o każdej porze roku.

Hotel Belvedere Zakopane
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Przez cały rok możesz również liczyć na wiele atrakcji, ponieważ ma tu miejsce wiele imprez regionalnych. Co bardzo ważne, każda z zakopiańskich zabaw ma niepowtarzalny charakter, więc możesz zapoznać się nie tylko z zakopiańską gwarą, ale także tradycją.

W granicach terytorialnych miasta położona jest spora część polskich Tatr. Gdy będziesz w Zakopanem musisz odwiedzić pewne miejsca. Na pewno musisz zaliczyć wjazd wyciągiem na Gubałówkę oraz Kasprowy Wierch (możesz też tam wejść na nogach). Wiele osób korzysta z kolejki, jednakowoż w sezonie czasami tworzy się potężna kolejka.

Chcesz chłonąć dalej zajmującą treść? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie - kontynuuj na nowej stronie.

Jak więc masz zapas siły spróbuj dostać się tam o własnych siłach. Jednocześnie wjazd kolejką to również atrakcje, bo można podziwiać cudowne widoki. Centrum miasta to Krupówki, czyli znana od dawna handlowa ulica Zakopanego.

Jesteśmy w stanie tak nabyć rozmaite pamiątki regionalne, najeść się do syta, zakupić oryginalnego oscypka, a wieczorem zjeść kolacje przy dźwiękach najlepszej góralskiej muzyki na żywo. Na Krupówkach są też najdroższe noclegi w Zakopanem. Ekskluzywne hotele oferują noclegi w wysokich cenach, nawet kilkaset złotych za dobę, więc na tego typu pobyt mogą sobie pozwolić tylko nieliczni.

Całe szczęście jednakże noclegi w Zakopanem to bardzo bogata oferta, odnajdą więc właściwą ofertę wszyscy, którzy nie są w stanie sobie pozwolić na tak luksusowe wakacje. Powinniśmy także sprawdzić ofertę w pobliskich miejscowościach, jak Poronin lub Biały Dunajec, tam także możemy przespać się bardzo tanio.

Co ważne, w każdym z tych miejsc spotkasz tradycyjną góralską gościnność, która spowoduje, iż poczujesz się cudownie. Takie wakacje będziesz wspominał jeszcze przez długi czas, ponieważ te wszystkie czynniki - gościnność, wspaniałe widoki i pyszna kuchnia - składają się na najbardziej niezapomniane wakacje, przez cały rok. Dobrze więc zaplanować najbliższy pobyt w Zakopanem.

Wejdź na witrynę twórcy (https://jadenapodlasie.pl/oferty/atrakcje/turystyczne-i-sportowe). Nakłaniamy Cię usilnie! A to dlatego, że czeka tam na Ciebie wiele ekstra i ciekawych szczegółów.

Baza noclegowa jest tak dobrze rozwinięta, iż z pewnością znajdziesz coś najlepszego dla własnych potrzeb.