Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Pomysł na wyjazd: Malediwy wycieczka niesamowicie luksusową przygodą

plaża na Malediwach
Author: Juozas Šalna
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób miesiące zimowe to najlepszy czas do uprawiania sportu oraz ruchu na świeżym powietrzu. Zimowy wypoczynek natomiast zawsze przywodzi na myśl góry. Dla zwolenników zabawy i sportu na śniegu górskie tereny to istny raj. Ta forma aktywności doceniana jest zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych.

Po przyjeździe grupa zostanie od razu zakwaterowana w Leonardo hotel Berlin i uda się do pobliskiej restauracji na obiad.
berlin
Source: www.orlicatravel.pl
Następny punkt programu to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Po zakończeniu wizyty powrót do hotelu i czas wolny. Na wieczór zaplanowana jest oficjalna kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie wcześniej uzgodnione z organizatorem) restauracji.

Kuba
Author: Marika Bortolami
Source: http://www.flickr.com
Uroki Azji z pewnością spełniają Malediwy wczasy w tym miejscu będą wspaniałą ucieczką od szarej rzeczywistości. Relaks i wypoczynek jest gwarantowany, a przy tym cena nie jest wysoka. 1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego - muzeum znajduje się na trzech kondygnacjach budynku przy Friedrichstraße, obok starego posterunku Checkpoint Charlie.

Znajdują się tu liczne eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny. 3) Pergamon – muzeum prezentuje eksponaty w trzech odrębnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej. Na koniec powrót do hotelu i obiad w pobliskiej restauracji.

Następnie wyjazd do domu. Na następne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Być może zainteresuje Cię też: http://www.orlica.pl/narty/narty-austria