Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Pracujesz zarobkowo? Nie zapomnij o rozliczeniu z fiskusem

Obowiązujące w Polsce prawo podatkowe nie pozostawia najmniejszych nawet wątpliwości – każdy, kto w danym roku podatkowym osiągnął jakikolwiek dochód ma musi złożyć wypełniony formularz PIT. Odnosi się to nawet do tych osób, które uzyskały tak zwaną kwotę wolną od podatku. One też mają obowiązek złożyć w Urzędzie Skarbowym właściwy formularz PIT. Dzisiaj warto pamiętać, że można to zrobić , wykorzystując do tego celu Internet.

obliczanie podatków
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Rozlicz PIT przez Internet to hasło, które zobaczyć można coraz częściej. Promują je same urzędy skarbowe oraz Ministerstwo Finansów, które zachęca do tego, aby rozliczać się z Urzędem Skarbowym właśnie za pomocą Internetu. Rozlicz PIT przez Internet to hasło, które zobaczyć można w Internecie, gazetach, a nawet telewizji. Pozwala na to program PIT, który ściągnąć można za darmo z Internetu. Program PIT to nieskomplikowana aplikacja, która nie zajmuje nawet dużo miejsca na dysku twardym komputera. Jest nieskomplikowana w obsłudze, za sprawą czego upora się z nią każdy. Dobrze jest pamiętać, że rozliczenie z Urzędem Skarbowym przez Internet pozwala zaoszczędzić czas. Aby to zrobić, nie trzeba nawet ruszać się z domu. Wszystko przeprowadzimy za pośrednictwem komputera podłączonego do Internetu. Możemy nawet sączyć naszą ulubioną kawę lub herbatę. Dzięki temu proces rozliczenia z fiskusem staje się dużo prostszy i nie wiąże się z tak ogromnym zdenerwowaniem. Tutaj dowiesz się o tym jeszcze więcej: pi tax rozlicz pit 28.finanse
Author: Francisco Gonzalez
Source: http://www.flickr.com
Rozliczenie z Urzędem Skarbowym za pośrednictwem Internetu pojawiło się w naszym kraju kilka lat temu. Początkowo Polacy podeszli do niego z bardzo dużym dystansem.Bano się udostępnienia danych uzupełnianych w formularzu oraz tego, że PIT tak naprawdę do Urzędu Skarbowego nie trafi. Prowadzona bardzo intensywnie kampania pokazała jednak, że wszystkie lęki nie mają niewielkich nawet podstaw. Cały proces rozliczenia jest bezpieczny i nie jest związane z żadnym ryzykiem. Co więcej, program nadzoruje to, czy podatnik w druku PIT nie popełnił błędów. Jeśli takie stwierdzi, PIT będzie odesłany - więcej o tym na tej stronie. Dzięki temu każdy, kto zdecydował się na rozliczenie z Urzędem Skarbowym za pośrednictwem Internetu może być pewny, czy w jego formularzu PIT (zobacz rozliczenie pit chmura) nie nie ukrył się żadne pomyłki. Wszystko uzupełnia się więc nie tylko błyskawicznie, ale również bezpiecznie pod względem bezbłędności zeznania.