Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Praktyczny gadżet dla twojego pana jego idealnym podarkiem

Bardzo trudno jest kupić przydatny prezent dla chłopaka. Po jakimś okresie mianowicie okazuje się, że ma on już w swojej kosmetyczce dziesięć niezużytych opakowań żelu po goleniu, natomiast bokserki, które kupujesz przy każdej możliwej okazji, zamiast zaskoczenia są banałem.
Warto wówczas mieć na uwadze, że prawie każdy mężczyzna posiada upodobanie do kolekcjonowania interesujących przedmiotów. O konkretnym właśnie będzie mowa niżej.


karta ninja
Author: Wallet Ninja
Source: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia lub karta przetrwania to survivalowy drobiazg, który dzięki swoim małym wymiarom łatwo mieści się w portmonetce- . Jego powszechne rozmiary to zazwyczaj 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm. Karta przezycia zrobiona bywa głównie ze stali nierdzewnej o niewiarygodnie wielkiej wytrzymałości. Poza tym oferowana bywa ona każdorazowo w zestawie z pięknym etui.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeżeli tak, to bez wahania przekonaj się, co znajdziesz w ofercie dowiedz się więcej, która tyczy się pokrewnej kwestii.

Dlaczego nazywa się ją kartą przeżycia? Gdyż posiada aż jedenaści opcji, które zapewne okazałyby się potrzebne do przeżycia w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania posiada otwieracz do konserw, klucz motylkowy, piłkę z dwurzędowymi zębami, wypust na brelok lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, miarkę, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, a także nożyk, a więc klasyczny zestaw konieczny przy codziennych zmaganiach stuprocentowego mężczyzny. Ponadto, koszt tego gadżetu wydaje się być rzeczywiście nieduża, a twój mąż już nigdy nie będzie zmuszony otwierać napoju zębami, dokręcać śruby za pomocą noża czy cały dzień przeprowadzać poszukiwania otwieracza do puszki- survivalowa karta przetrwania. Przy tym wielofunkcyjnym podarku kolejne bokserki czy seria kosmetyczna do golenia naprawdę okazuje się beznadziejnym pomysłem, który nie wymagał od ciebie za grosz wyobraźni.
Wbrew pozorom panowie okazują się o wiele bardziej wybredni w kwestii prezentów niż kobiety. Odmienność między płciami polega przede wszystkim na tym, że wolą oni przydatne rzeczy.
Tych wszakże obecnie mamy niewielką ilość. Być może karta przeżycia stanie się podarunkiem, który w zupełności usatysfakcjonuje męską potrzebę praktycyzmu.