Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Przedstawienie produktu na dużym ekranie

Przedstawienie reklamy towaru na telebimach to najbardziej skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów daje wiele większe możliwości reklamy.


Skonfigurowane w wielu miejscach powiększają liczbę odbiorców, a tym samym ilość potencjalnych nabywców. Za sprawą cyfrowej technologii diodowej, również energicznych i pełnych barw obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę klienta, oraz oddziałują na rozpoznawalność marki.
Częstotliwość z jaką ukazują się spoty reklamowe ułatwia dotarcie do ewentualnego konsumenta, jakie w konsekwencji prowadzi do świadomego odnotowania komunikatu reklamowego, jego umocnienia i zapamiętania.


Ergonomiczność, łatwość obsługi i wytrzymałość na okoliczności pogodowe przyciągają spojrzenie, a przy tym są bardzo dobrze czytelne. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/litery-przestrzenne/) pokazana w takiej formie nie tylko szybko i efektywnie dociera do ewentualnych konsumentów, lecz również koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe niż przeciętne koszty pozostałych reklam Chcesz więcej informacji o sieci telebimów?.


proces
Author: Metro Atlanta Marketing Association
Source: http://www.flickr.com


Reklama na telebimie Trójmiasto pozwala na zastosowanie dowolnej animacji, prezentacji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego Potrzebujesz reklamy na telebimie w Trójmieście?. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/gabloty-aluminiowe/) na telebimie nie tylko prędko i efektywnie dochodzi do prawdopodobnych nabywców, ale także koszty jej wyprodukowania i prezentacji są dużo niższe.


Reklama na telebimie to ogromne możliwości kreacji, całkowita kolorystyka, spore kontrasty, a przede wszystkim dynamiczność obrazu umożliwia wykorzystanie bardzo kreatywnego przesyłu reklamowego. Obraz filmowy jest dużo lepiej utrwalany niż prosty obraz bilboardowy.