Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Różne wersje trampolin

W sklepach osiągalne są przeróżne warianty trampolin. Różnią się pomiędzy sobą wymiarem, zastosowanym surowcem, również zastosowaniem.


Te przeznaczone dla dzieci zasługują na szczególną uwagę.
Kupując taki artykuł należy pod uwagę brać przede wszystkim ich bezpieczeństwo. Ważne jest to, żeby mata w trampolinie była mocna i odpowiednio elastyczna, a do tego obszyta specjalną taśmą chroniącą matę przed rozdarciem. Dla najmłodszych najbardziej odpowiednie są trampoliny z siatką wewnętrzną, jaka ubezpiecza stelaż, także sprężyny. Trampolina do domu jest mniejsza aniżeli ta przeznaczona do ogrodu. Jest w stanie służyć do rozrywki, także do ćwiczeń z maluchami. Trening na trampolinie to znakomity sposób na konstruktywne spędzenie wolnego czasu. To wspaniała opcja dla tych wszystkich osób, które chciałyby zadbać o własną formę. Ta poświęcona do ogrodu może posiadać obszerny format. Zależnie od obciążenia na trampolinie ogrodowej ma możliwość przebywać parę osób.


zdrowie - obrazeczek
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com


technika
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com


Najważniejszym przymiotem przesądzającym o jakości trampoliny, a więc i o solidności i bezpieczeństwie, jest jej konstrukcja, oraz surowce, jakie zostały zastosowane. Wyróżniamy trampoliny z siatką i bez siatki. Wyposażone w siatkę ochronną dzielimy dodatkowo na trampoliny z siatką środkową i trampoliny z siatką zewnętrzną. Siatka siatka zabezpieczająca ochronna pozwala uniknąć niebezpiecznych zdarzeń.
Również mata do skakania powinna być wykonana z nadzwyczaj mocnego i zarazem elastycznego materiału. Sprężyny muszą być wykonane porządnie, a ich przymocowanie zarówno do stelaża, jak i do maty, powinno być bezpieczne i trwałe.