Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Rozliczenie w 2014 online

Czy braliście już pod uwagę Państwo jak sprawnie rozliczyć PIT za rok dwa tysiące trzynaście? Im bliżej tego terminu tym częściej przychodzi nam do głowy myśl aby przekazać tą czynność komuś innemu. Najlepiej zapłacić jakiejś osobie, która byłaby w stanie zrobić to za nas, przekazać dane i mieć to z głowy.
Informujemy niemniej jednak, że calusieńki proces można przejść znacznie prędzej i w dodatku całkowicie za darmo. Z pomocą w takim momencie przychodzi, podatek od dochodów osobistych 2013 online, czyli system do rozliczania deklaracji podatkowej drogą Internetową.

Urząd skarbowy
Author: Tomasz Czerko
Source: http://www.flickr.com
Rozliczanie PITów i następnie ich przesyłanie przy pomocy internetu jeszcze parę lat temu było nie do pomyślenia. Aktualnie natomiast to zjawisko coraz bardziej rozpowszechnione i z roku na rok coraz częściej wybierane. Nie ma, co się dziwić, użytkownik przecież siada przed komputerem, wprowadza dane poprzez i następnie przesyła je do właściwego urzędu. W ten właśnie sposób podatnik zostaje rozliczony, pozostaje tylko czekać na ewentualny zwrot podatku.

Jednak prędkość przejścia przez cały proces to nie jedyne atuty. Należy mieć świadomość, że rozliczeniem formularza drogą Internetową w aplikacji może zająć się każdy bez względu na to czy zna się na prawie podatkowym czy też nie. To program troszczy się o to ażeby wprowadzane dane (zobacz poznaj więcej) były właściwe i również system dba o zgodność deklaracji podatkowej z obecnie panującymi regulaminami prawnymi (wpis).

Wypełnianie deklaracji PIT w taki sposób jest kompletnie bezpieczne. System stworzony był tak żeby jedynie użytkownik wypełniający podatek od dochodu osobistego miał dostęp do swoich danych a wysyłane dane są utajniane, zatem tym samym niemożliwe do zdobycia przez osoby niepowołane.
W związku z wieloma walorami, które wiążą się z rozliczeniem się z PIT przez internet, namawiamy Państwa do takiej formy złożenia deklaracji w tym roku.


Author: k.s.