Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Skuteczne pozycjonowanie produktu własnej firmy w Internecie

W dzisiejszych czasach, utarło się stwierdzenie, iż jeżeli nie ma czegoś w sieci, to dana rzecz nie ma racji bytu. Oczywiście, jakkolwiek przesadzone jest to powiedzenie, to ma ono swoje odzwierciedlenie jeżeli chodzi o e-handel jak i sektor zajmujący się usługami. Jeżeli szukamy jakiegoś dobrego mechanika albo chcemy kupić nowy TV, to najpierw próbujemy zasięgnąć informacji w Internecie.


remarketing
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Potencjał e-commerce rośnie bardzo szybko i zrozumiało to już sporo firm, zarówno tych mniejszych jak również potentatów handlowo-usługowych. Warto więc sprawdzić które narzędzia oraz strategie są w stanie pomóc nam w sprawnym reklamowaniu naszych produktów w sieci.


pomoc
Author: The International Federation
Source: http://www.flickr.com


Jedną z fundamentalnych używanych strategi jest remarketing. Jest to typ kampanii marketingowej, oferowanej w ramach usług AdWords. Polega to na ponownym przedstawianiu użytkownikom produktów, jakie widzieli już na naszej witrynie w sieci. Jest to niezwykle efektywne narzędzie w przypadku, kiedy potencjalny klient sprawdzał produkty na naszej stronie lecz nie postanowił zakończyć procesu zakupem towaru. W szybkim okresie jesteśmy w stanie znowu dotrzeć do takiego klienta z przypomnieniem. Ważną kwestią jest fakt, że wchodzimy w kontakt z użytkownikami, którzy już w pewien sposób mieli styczność z naszą ofertą -dowiedz się więcej. Mają zatem w głowie obraz naszej marki. Niewątpliwą zaletą remarketingu jest możliwość łatwego dostosowywania do potrzeb kampanii, jaka daje nam możliwość w dowolny sposób przygotowywać strategię w kontekście od tego, do jakich użytkowników chcemy trafić z przekazem.


Reklama w sieci w dzisiejszych czasach, to niezwykle sprawnie działająca maszyneria, jaka daje nam dobrze przygotowane narzędzia żeby zaistnieć w świadomości klientów. Prym wiedzie oczywiście firma Google jako monopolista, dzięki swojej wyszukiwarce www. Kolejnym powszechnie używanym narzędziem jest Google DoubleClick. Jest to zintegrowana platforma do zarządzania wyszukiwarką, jaka w znaczący sposób upraszcza wszystkie działania reklamowe w sieci - informacji uzyskasz na artefakt.pl. Absolutną zaletą tego rozwiązania jest z całą pewnością oszczędność czasu jak i pomoc w zwiększeniu zwrotu z inwestycji.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (https://adwokatzarnowski.pl/), która także Cię zainteresuje. Odnajdziesz tam m.in. informację o zajmującej Cię tu tematyce.

Interesującym faktem jest to, że technologia doubleclick nie został stworzony przez inżynierów Google - potentat z Mountain View wchłonął w 2007 roku przedsiębiorstwo DoubleClick. Narzędzie tej korporacji pozwala na bardziej precyzyjne planowanie reklam z banerów, dzięki zbieraniu danych o klientach wyszukiwarki.


Reasumując - jeśli posiadamy firmę i chcemy ją rozwinąć albo jesteśmy CEO marketingu i myślimy o wzroście znaczenia reklamy naszej firmy w sieci, powinniśmy zainteresować się pomocami marketingowymi hegemona z Mountain View. Jest to w dzisiejszych czasach warunek niemal konieczny do funkcjonowania niemalże każdej firmy, która chce liczyć się na rynku i która chce pozyskiwać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.