Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Spontaniczny lot do innego państwa staje się modny

Szybkie wypady do obcych krajów stały się niesamowicie modne, tak iż coraz liczniejsze rzesze Polaków decydują się, aby nawet bez brania urlopu polecieć nawet w piątek wieczorem do Czech albo Szwecji.
Wszystko to dzięki postępowi technologicznemu oraz wzrastającej ilości biur podróży.
Jeżeli nie masz ani jednego pomysłu w jakim miejscu mógłbyś albo mogłabyś spędzić kilka wolnych dni, natomiast dosyć masz życia we własnych czterech ścianach i dusisz się w swoim mieście, świetnym rozwiązaniem będzie udanie się do
skandynawia
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
biura podróży. Loty do Szwecji, kraju który kojarzy się nam z cudownymi zielonymi dolinami, jakie poprzecinane są klarownymi potokami i małymi rzeczkami są aktualnie na celowniku początkujących podróżników W dodatku Szwecja kojarzona jest ze świętym Mikołajem, gdyż północna część Szwecji to Laponia, kraina zamieszkana przez wielkie stada reniferów oraz Lapończyków, jedynych ludzi, jacy potrafią przeżyć mroźne zimy i trwającą dziewięćdziesiąt dni noc polarną. Lecz jeśli nie lękasz się zimnych poranków o tej porze roku, zaś chcesz odetchnąć świeżym powietrzem wśród ślicznych nieskażonych przez człowieka zatok porośniętych mchami i zarośniętych sędziwymi sosnami pamiętającymi czasy królów średniowiecznych to nie myśl za długo, tylko leć.
kraj
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Następnym krajem na liście chętnie odwiedzanych krajów europejskich są Czechy, które kuszą wiekowymi zabytkami oraz cudną dziewiczą przyrodą. Tanie małe domki letniskowe loty Praga Airlines, świeży przewoźnik czeski, oferuje właśnie ludziom którzy chcą przeżyć jedynie dwa dni w stolicy Praga nęci swoją cudowną średniowieczną starówką, wysokimi wieżami gotyckich kościołów oraz ascetycznymi murami romańskiego zamku. W stolicy prócz znanego mostu Karola i pozostałych zabytków można zwiedzić ogród japoński, który pozwoli tobie poczuć się jak w magicznych baśniach o samurajach.Opłaca się zwiedzać inne kraje, poznawać ich kulturę oraz tradycję, cudowne zabytki nie jedynie zbudowane przez człowieka, lecz również te wybudowane przez naturę i przy okazji odpocząć od własnego domu.