oczy

Oryginalne usługi realizowane w korporacjach - ciekawe rozwiązanie dla potrzeb ludzi

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
basen
Author: docmonstereyes
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz nagminniej zdołamy poznać czym jest zjawisko przepracowania, i jakie dolegliwości się z nim łączą. Nie da się ukryć, że jest to dojmujące, albowiem w zaawansowanym etapie znacząco wpływa na nasze dzienne funkcjonowanie. Stałe siedzenie przy komputerze wymaga od nas skupienia, ale także wytrzymałości od naszego ciała. Ucierpią oczy i kręgosłup, jaki musi wytrzymać dużo godzin w jednej pozycji. Drętwienie barków bądź karku to nagminne dokuczliwości, na które skarżą się pracownicy większych korporacji. Wyszukano na to świetne rozwiązanie i utworzono z tego idealnie prosperujący biznes.

Jak najlepiej dbać o swoją kondycję na wiosnę?

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
pracy
Author: Gonzalo[R]
Source: http://www.flickr.com
Po czasie zimy zwykle zaczynamy mocniej o siebie dbać. Chociaż zimą nie mamy zbytnio czasu ani ochoty na różnego rodzaju ćwiczenia, a jednocześnie coraz chętniej wolimy zakopać się w łóżku pod kocem z miską popcornu, zwykle wraz z nadejściem pierwszych cieplejszych dni podejmujemy decyzję o tym, i chcemy stracić parę dodatkowych kilogramów.

Lato na końskim grzbiecie – nowy trend dla osób w dowolnym wieku

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
szkółka jeździecka
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Okres letni to czas gdy znacznie więcej się ruszamy opuszczając z komfortowej przestrzeni mieszkania. W ostatnich latach tysiące osób poszukuje coraz bardziej efektywniejszych jak i unikalnych sposobów spędzania wolnych godzin połączonych z możliwością wyraźniejszego wyrażenia swoich pasji.