urząd

Jako przedsiębiorca powinieneś poznać różne aspekty działania, zapoznaj się z podstawowymi pojęciami, aby być przygotowanym na liczne ewentualności

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
firma
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com
Mnogość różnorakich przepisów oraz ustaw, jakie obowiązują przedsiębiorców, może wprawić w dezorientację, jednak każdy właściciel przedsiębiorstwa powinien się w nich orientować i korzystać z nich w zależności od konieczności. Ponieważ przepisy bardzo szybko się przemieniają, warto trzymać rękę na pulsie oraz ciągle poszerzać swą wiedzę.

Sezon rozliczeń podatkowych jest dla ludzi sporym stresem - jak to sobie ułatwić?

  • Posted on: 15 January 2018
  • By: addmean
podatki
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Dla każdego człowieka początek roku kalendarzowego łączy się ze sporą pracą powiązaną z rozliczeniem fiskalnym. Na szczęście obecnie coraz więcej spraw da się z łatwością uregulować przy użyciu internetu. Istnieje bardzo dużo stron, które udostępniają różnorodne dokumenty.

Pracujesz zarobkowo? Nie zapomnij o rozliczeniu z fiskusem

  • Posted on: 15 January 2018
  • By: addmean
podatek
Author: Wilson Hui
Source: http://www.flickr.com
Polskie prawo podatkowe nie pozostawia żadnych wątpliwości – każdy, kto w danym roku podatkowym cokolwiek zarobił ma zobowiązany jest do złożenia zeznania podatkowego. Odnosi się to nawet do tych osób, które uzyskały tak zwaną kwotę wolną od podatku. One również mają obowiązek złożyć w Urzędzie Skarbowym odpowiedni formularz PIT. Aktualnie warto pamiętać, że można to zrobić drogą elektroniczną.

Niezawodny sposób na niezwłoczne wywiązanie się z przymusu, który ma każdy obywatel

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Nie trać prądu na darmo
Author: Skoff
Source: Skoff
Posiadamy niezwykle wiele spraw na głowie, a to co jest najbardziej ważne odkładamy na końcową chwilkę. Bo kto pragnąłby pójść do zakładu karnego za niepłacenie opłat skarbowych? Na pewno nie ma takiej osoby, jaka chętnie płaci podatki oraz chętnie wypełnia wszystkie oświadczenia podatkowe.


Szczęśliwie się składa, że teraz w obecnych dniach na każdym etapie oraz w dowolnej dziedzinie towarzyszy nam Internet.