sprzęt

Przygotuj się do lata, kupując dobre wyposażenie, dzięki nim ten okres przepłynie bardzo ciekawie

 • Posted on: 8 March 2018
 • By: addmean
buty nike
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Lato to okres, w którym dzieciaki jak najwięcej powinny przebywać na zewnątrz, ciesząc się ciepłem, ładną pogodą i zabawami z przyjaciółmi. Dobrze, kiedy dziecko miewa dużo ruchu oraz może spędzać czas aktywnie.

Kamera akcji drift hd a funkcje obecnych urządzeń rejestrujących

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Wśród znajdujących się dzisiaj na rynku kamer, przydatnych głównie pasjonatom sportów ekstremalnych, najczęściej wybieraną opcją jest kamera contour. Marka ta dostarcza wyjątkowych rozwiązań, które zachwycają zainteresowanych propozycją klientów. Klienci mają też nierzadko możliwość wypróbowania urządzenia odpowiednio wcześniej, by sprawdzić oferowane przez firmę opcje. Oferowane dziś przez sprawdzone firmy innowacyjne rozwiązania znakomicie trafiają w gust i wymagania zamawiających.

Jakim sposobem kupić kamery dla sportowców?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
kamera sportowa GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Szaleństwa na desce – zimą i latem – można utrwalić na filmie. Nowatorskie możliwości są bardzo duże, a za normalnie pieniądze możemy nabyć faktycznie dobry sprzęt. Decydując się na kamerę, zawsze trzeba oznaczyć jej przeznaczenie. Jeśli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, powinniśmy jej szukać sportowych modelach.

Jak kształtują się początki jeżdżenia na snowboardzie? w jaki sposób się do tego zabrać?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
zima
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Snowboard jest dość młodym sportem, powstał dopiero z końcem lat sześćdziesiątych. Uprawiać go natomiast może każdy z nas, gdyż jest sportem dla osób młodych duchem, to znaczy bez względu na wiek. Styl i sposób poruszania się na snowboardzie jest dość swobodny, natomiast jak się nabierze trochę wprawy, jest jakby bezwysiłkowy. Uczenia jazdy na tym sprzęcie można zacząć dość wcześnie, już od 5-6 lat, zaś nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć naukę dosyć późno, nawet w wieku 60 lat. Żeby natomiast dobrze się przygotować należy rzecz jasna zaopatrzyć się w najważniejszy sprzęt, jak wiązania do snowboardu.

Jak kupić rozsądnie kupić deskę snowboardową, co mieć na uwadze przy wyborze

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
snowboard
Author: taki Lau
Source: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu snowboard cieszy się dużą popularnością na stokach. Liczba ludzi zajmujących się tym sportem sprawiła, że snowboardziści zaczęli być traktowani na równi z jeżdżącymi na nartach. Jeszcze jakiś czas temu były z tym problemy, ale na szczęście sytuacja uległa zmianie i aktualnie wszyscy miłośnicy deski korzystać mogą bez żadnych ograniczeń ze stoków. Lecz żeby można było po tych stokach szusować, to niezbędne będzie zgromadzenie koniecznego wyposażenia, czyli przede wszystkim dopasowanej deski.

Kupowanie sprzętu sportowego przez Internet

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
W końcu nastała wymarzona wiosna, a razem z nią ciepłe dni. Już niebawem zawita do nas lato i zaleje całą Polskę falą upałów. Gorące dni w lecie najlepiej się spędza nad morzem. Ale gdy patrzymy na to, co się porobiło z naszą figurą w ciągu mroźnych zimowych miesięcy, to mamy chęć się zapaść pod ziemię. Zamiast jednak ukrywać się przed resztą świata, warto po prostu porządnie zabrać się za siebie. Budowanie pięknej sylwetki nie niesie za sobą żadnych kosztów, ale na pewno wymaga wysiłku. Nie możemy bowiem mrugnąć okiem i znowu mieścić się bez trudu w kostium z zeszłego roku. W wojnie z niechcianymi kilogramami bardzo ważna jest systematyczna praca.

Pages